Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
jinki948-cat.gif

Evet canım bana da cardio ve Leslie sıkıcı geliyor sen yine de bir hafta dene bakalım ne olacak ama kas kaybı olursa zaman ayirman gerekiyor. Ben hep evde yapıyorum spor sabah aç karnına çok etkili aslında ama zaman lazım.
sorun zamanda değil mekan bulamıyorum gündüz de spor yaparım hatta iş yerinin mescidi vardı sabah işe geldikten sonra gidip spor yapıyordum birileri diline doladı mescitte spor mu yapılır diye ben de tedirgin oldum namaz kılıp çıkıyorum hemen daha önce spor salonu varmış ahlaksız olaylar olduğu için kapatmışlar o yüzden kimse yürüyüş dışında spor yapamıyor maalesef

sorun zamanda değil mekan bulamıyorum gündüz de spor yaparım hatta iş yerinin mescidi vardı sabah işe geldikten sonra gidip spor yapıyordum birileri diline doladı mescitte spor mu yapılır diye ben de tedirgin oldum namaz kılıp çıkıyorum hemen daha önce spor salonu varmış ahlaksız olaylar olduğu için kapatmışlar o yüzden kimse yürüyüş dışında spor yapamıyor maalesef
Spor salonundami ahlaksızlık yapiyorlar oha

Spor salonundami ahlaksızlık yapiyorlar oha

sorma yaa salonun bayan çalışan elemanları ile kurumun erkek personeli ......... basılmışlar o pislikler yüzünden kreş de salon da kapatıldı.
Salon bayağı genişti banyosu bile vardı bildiğimiz spor salonuydu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X