Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uyku düzeniniz nasıl?
Biz gece çok sık meme için kalkıyoruz
6-7 dedin mi ayakta hanım kız
Benimki de gecede en iyi ihtimalle 3 en kötünün ucu açık 6-7 defa uyanıyor memeye. Genelde saat 5-6 dan sonra kendinden geçiyor orada bir kaç saat bı uykusu oluyor işte sıklıkla 9 civarı uyanıyoruz. Uyku eğitimine başlayacağım yoksa pert oldum yani. Şimdi uyku düzeni için erken kaldirip iki uykuya zaman bulabilme çabasındayim. Yoksa geç kalkınca ikinci uyku akşam 7-8 e kalıyor uyutsan bir dert uyutmasan ayrı. Bir ay uyku saatlerini düzenleme uyku rutini olusturma üzerine yoğunlaşıp sonra memesiz sallamasiz uyku için ugrascaz bakalım olursa.

Yaa kesinlikle elbette iyi ki var. Şimdi bile bu kadar uykusuzluğun arasında bambaşka yeri bende ama helak oldum desem yanlış olmaz bı eğitim deneyecez artık ne olur bakicam bari gecede 1-2 ye dusurebilsek uyanma işini herkes rahat edecek de

Noldu kız bitter tabikide yemek peşindeyim amma kendim yemek için deel ev ahaline yedirmek için bugün bişey yemedim sabahtan bir dilim peynir iki zeytin şimdi de bir bardak kemik suyu içtim iki üç parça da kuşbaşı et attım ağzıma aksama da bir kase yoğurt zerdeçal aticam içine bide chia tohumu bı kaşık tamam bukadar daha ne yapım eksi cikmassam ayıp yani

Kemik suyunu kafayamı diktin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…