Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Teşekkürler kızlar 💕

Kusmaya başladı sabah 2,3 kere kusunca götürdüm günler öncesinde bende ve oğlumda da oldu aynı durum salgın olsa gerek
Hasta olanlara çok geçmiş olsun salgının biri bitiyor biri başlıyor çocuklardan bana da geçti öksürük boğaz ağrısı bu kış böyle geçecek gibi
Bu akşam dışarı da yemek yedik. Eşim gözümün önünde kruvasan yedi 😩😩😩
İdeal kilona inince yiyeceğini düşünüp ertele canım yoksa her zaman karşımıza çıkıyor yarın misafirim var mutfakta tatlı börek vs yaptım zor oluyor ama yapacak bişey yok
Hayatımda ilk kez baklavaların hepsini yemediğim için hasta oldum bence, bu diyet hepimize çok ağır geldi. Gelin salalım.
Ahh ahhh bünyeni seveyim ☺️
Gece gece kralice oldum ben :KK45::KK45:tecrubeli arkadaşlar anlatın bakimmm noldu şimdi 🤔Eki Görüntüle 3169208
Beğeni kraliçesi olmuşsun 10.001. Ben beğendim 🥰

Hasta olanlara çok geçmiş olsun salgının biri bitiyor biri başlıyor çocuklardan bana da geçti öksürük boğaz ağrısı bu kış böyle geçecek gibi

İdeal kilona inince yiyeceğini düşünüp ertele canım yoksa her zaman karşımıza çıkıyor yarın misafirim var mutfakta tatlı börek vs yaptım zor oluyor ama yapacak bişey yok

Beğeni kraliçesi olmuşsun 10.001. Ben beğendim 🥰
Aaaaa sen 2007 den beri burdasın...ben çok çömezim ya 🤭

Ne bilim bi tatlı olur çukulata olur 🤣🤣
Onu dedim bu puanlar ne işe yarıyor...yaramiyorsa niye yazıyor 🤷🏻‍♀️
Hee insan bi baklava yollar. Bi canga da olurdu

Doğru diyorsun motivasyon olur. Şu anda da mesela açım, kruvasan var evde ama maden suyu içicem🤣

Doğru diyorsun motivasyon olur. Şu anda da mesela açım, kruvasan var evde ama maden suyu içicem🤣
Canga iyi olurdu valla..
Dayan takımdaşım az kaldı...cuma hepsi bizim :KK24::KK24::KK73::KK73:

Benim zaten ilk günüm normalde mutfakta bu saatte gözüm bişey görmez saldırırdım çok kararlı gördüm kendimi aferin bana 😄 şu ilk bir haftayı atlatsam kaçamaksız kendime ne alıym ya 🤨

Benim zaten ilk günüm normalde mutfakta bu saatte gözüm bişey görmez saldırırdım çok kararlı gördüm kendimi aferin bana 😄 şu ilk bir haftayı atlatsam kaçamaksız kendime ne alıym ya 🤨
Burası zaten insana sorumluluk yüklüyor. Normalde ben diyete başlasam ki asla başlayamam, hayatımda hiç yapmadım. Yani şu an kafama şunu oturttum, bişey varsa yasaksa sadece tadına bak. En çok istediğin şeyi al 😍

Menümü yazıp yatim
Kahvaltı 2 çay kaşığı tahin pekmez
1 🥚 1 yemek kaşığı tulum peyniri
7 zeytin
Öğle 100 gr kadar 🐔 göğüs fırında
2 yemek kaşığı pirinç pilavı
2 kepçe domates çorbası
Ayran
Akşam 1 kepçe mercimek çorbası
Salata az bişey fırında pişmiş yağsız köfte
1 bardak ayran
E Elif_Eylul