Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hım. E tabi her şey herkeste aynı etkiyi yapmaz 🤷 bende çok işe yarıyor su bile içmeden içiyorum kahve. Sen de şey dene bence bu kesin ise yarar, akşamdan zeytinyağı koyduğun bir kaseye kuru inciri böyle ikiye ayırıp koycan iki adet. Sabaha kadar o biraz çekiyor onu. Sabah aç karnına ye onları. Bir dönem bunu yaptım aşırı etkiliydi.
Kavanozla yapiyoruz bizde inciri hep vardir zeytinyaginda
Ama sorun benim bagirsaklarim
Son hamileliğimden sonra oldu bu
5sene once her sabah cikardim
Sigara icerdim aç karnina koşa koşa wc ye

Canım onu zaten sürekli kullanmicaksin öyle iki günde bir yutayim dersen zaten olmaz o. Ben hafta da bir kere kullanıyorum zaten sebze salata yiyeceksin kimine sebze iyi gelir kimine protein.
Yani herkes kendine uygun olanı keşfedip uygulayacak iste.

Canım onu zaten sürekli kullanmicaksin öyle iki günde bir yutayim dersen zaten olmaz o. Ben hafta da bir kere kullanıyorum zaten sebze salata yiyeceksin kimine sebze iyi gelir kimine protein.
Ben de haftada bir kullanıyordum kullandığım dönemde. Ben sebzeden fazda görüyorum ana bu sefer aşırı şişkinlik oluyo. Aman neyse iste. Bulun kendinize ne iyi geliyosa 😅

g1727.gif

😔😔😔 Geçmiş olsun canım yaa
Çok sağol kaptan 😍
WC sıkıntısı da zorluyor canım eczaneden bitkisel hap al bekunis diye ben cikamazsam hafta da bir sefer kullaniyorum
:KK51:
Günaydin arkadaşlar 🌹
K Klassklasik çok üzüldüm canım.iyi ki size bişey olmamış
@_DeryaSultan_ çok geçmiş olsun canım ihmal etme sakın, dikkat et
B BitterCikilata iyi ki doğmuş prenses 🥳🥳🥳uzun ve güzel bir ömür yaşatsin rabbim
Çok sağol canım kimsecikler yaşamasın inşallah😍
ahahaha cuma yaklaştıkça hepimiz tutuştuk :KK70:
🤪🤪Vallaha tutustuk cumaya ne kaldı surda yetmiyo koca hafta kilo vermeye nasıl olacak bilmem 😁😁
Hopla zıpla bişiler yap çık :sopa: :sopa: :sopa:
Napayım şaşırdım 🧐😁😁
K Klassklasik cana gelmesin mal dediğin nasibinde varsa geri gelir yerine rabbim bunla geçirmiş olsun ❤️
Evet canım çok sağol aminnn kimseye vermesin Mevla 😍😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X