Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya onun kötü tarafı bi sure sonra onsuz wc ye çıkamaz oluyorsun. Nihayetinde ilaç. Siz beni dinleyin hele şu kahveyi aç karnına bı için. Benden daha tembel barsak yoktur vaktinde tam 20 gün tuvalete gitmedigim olmuştur öyle diyim. Bende müshil etkisi yapıyor kahve
Aç karnına Yeşilçayda bazen yapıyor
Bnde çok karın ağrısı yapıyor o ilaç wcye çıkma zamanı

Aşılınca onsuz da çıkmıyorsundur
Bn bu ara sebze ağırlıklı besleniyorum işe yarıyor bi de acı biber çıkartıyor acı turşu biberi yiyorum günlük 2-3 tane
Benimde bagirsaklar çalışmıyor canım tembelmis

Ya onun kötü tarafı bi sure sonra onsuz wc ye çıkamaz oluyorsun. Nihayetinde ilaç. Siz beni dinleyin hele şu kahveyi aç karnına bı için. Benden daha tembel barsak yoktur vaktinde tam 20 gün tuvalete gitmedigim olmuştur öyle diyim. Bende müshil etkisi yapıyor kahve
Eee ben kahve delisiyim iciyorum iste sabah kalkinca😑

Yine yanlış yazmışım 🤦🏻‍♀️MOR. dün elimi kestirdim derin biraz.zor yazıyorum..bakıp bakıp gidiyorum 🥺

Evet bende kullandım dediğin gibi fayda olmadı...şimdi işte ya tutarsa deyip doğal yöntemlerden devam 🤭
Gecmiş olsun 😔😔

Aç karnına Yeşilçayda bazen yapıyor
Bnde çok karın ağrısı yapıyor o ilaç wcye çıkma zamanı
Evet çünkü barsakları çok hızlı çalıştırıyor kramp oluyor bu yüzden. Aynen aç karnına öyle şeyler var metabolizma hızlandıran. Aç karnına zeytinyağlı kuru incir, kuru kayısı vb şeyler hep aç karnına olunca çok etkili oluyor. Arada bir değiştircen bı incir bı kahve bı limonlu Su derken barsakları alıştırmican tam bı şeye işte. Aman tembel barsak zor

Evet çünkü barsakları çok hızlı çalıştırıyor kramp oluyor bu yüzden. Aynen aç karnına öyle şeyler var metabolizma hızlandıran. Aç karnına zeytinyağlı kuru incir, kuru kayısı vb şeyler hep aç karnına olunca çok etkili oluyor. Arada bir değiştircen bı incir bı kahve bı limonlu Su derken barsakları alıştırmican tam bı şeye işte. Aman tembel barsak zor
Bu sefer iyi şeyleride alıp gotüruyor

Canım onu zaten sürekli kullanmicaksin öyle iki günde bir yutayim dersen zaten olmaz o. Ben hafta da bir kere kullanıyorum zaten sebze salata yiyeceksin kimine sebze iyi gelir kimine protein.

Boşa bağırsaklar 2. Beyin değil
Bizde bi Başlıyoruz birşeye Allah hep o dediğin gibi hergün bişey yapıp alıltırmamal Gerek

Canım onu zaten sürekli kullanmicaksin öyle iki günde bir yutayim dersen zaten olmaz o. Ben hafta da bir kere kullanıyorum zaten sebze salata yiyeceksin kimine sebze iyi gelir kimine protein.
Bidaha onuda icmezsin sen aylık sıctın :KK70: :KK70:

Eee ben kahve delisiyim iciyorum iste sabah kalkinca😑
Hım. E tabi her şey herkeste aynı etkiyi yapmaz 🤷 bende çok işe yarıyor su bile içmeden içiyorum kahve. Sen de şey dene bence bu kesin ise yarar, akşamdan zeytinyağı koyduğun bir kaseye kuru inciri böyle ikiye ayırıp koycan iki adet. Sabaha kadar o biraz çekiyor onu. Sabah aç karnına ye onları. Bir dönem bunu yaptım aşırı etkiliydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X