Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bu hafta daha hirsli gecti. Bide ben spora basladim. Kacamagim yok. Wc yüzünden patlamak istemiyorum
Keten tohumu ya da aç karna 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi ve üzerine sıcak su denedin mi cnm

Ben de kronik var malesef...her yola başvuruyorum.degiştirip değiştirip artık
Ya bi gitmek lazim aslınd. Ben bi ara gittim bağırsak tembelligi var dediler. Bi ilaclar verdiler 6 ay kullan dediler. Ama faydasini gormedim bidaha da gitmedim

Esmayı gönderdiniz sonunda kız gitti
Yine yanlış yazmışım MOR. dün elimi kestirdim derin biraz.zor yazıyorum..bakıp bakıp gidiyorum
Ya bi gitmek lazim aslınd. Ben bi ara gittim bağırsak tembelligi var dediler. Bi ilaclar verdiler 6 ay kullan dediler. Ama faydasini gormedim bidaha da gitmedim
Evet bende kullandım dediğin gibi fayda olmadı...şimdi işte ya tutarsa deyip doğal yöntemlerden devam

Yine yanlış yazmışım MOR. dün elimi kestirdim derin biraz.zor yazıyorum..bakıp bakıp gidiyorum

Evet bende kullandım dediğin gibi fayda olmadı...şimdi işte ya tutarsa deyip doğal yöntemlerden devam
Gecmis olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…