Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aman yapmasinlar bosversıcak ıhlamur adacayi zencefil limon corba
Cevizin icinde kabukumsu birşey var ona kaynattık dun aksam ballı zencefil yiyorum kara turp alıp bal koycam bir de icine ne kadar tarif ilac varsa hepsi karısıyor

Cevizin icinde kabukumsu birşey var ona kaynattık dun aksam ballı zencefil yiyorum kara turp alıp bal koycam bir de icine ne kadar tarif ilac varsa hepsi karısıyor
Evet onuda duymuştum yap.bakalim

Çok geçmiş olsun.nasıl düştün ki

Gecmis olsun canim önemli birseyse doktora git hemen
Banyoda kaydı ayağım sol dirseğimi kırıyordum az kalsın . Morardı dirseğim ama çarpma morarması değil böyle incinir de içerden ince bi morarma oluşur ya iz şeklinde öyle . Sadece yürümeye ve leslie ye engel değil geri kalan bütün sporlarıma engel. İnşallah erken iyileşir. Eğer çok kötü olursa doktora giderim şuanlık duruyorum öyle ama dirseğim yüzünden sol elimde ağrıyor bir şey tutunca. Çok sağolun kızlar. Aşırı üzgünüm gerçekten çok kötü zamanlama oldu . Ne güzel alışmıştım spora .. İnşallah önemli hasar vernemişimdir

Şu anda senin için sporun önemi olmaması lazim,sanırim ne dedigini bilmiyosun acıyla,kendine gel sağlığın daha önemli
Bence doktora gitmelisin ciddi bisey olabilir
Dinlenmen lazim,Rabbim şifa versin

Şu anda senin için sporun önemi olmaması lazim,sanırim ne dedigini bilmiyosun acıyla,kendine gel sağlığın daha önemli
Bence doktora gitmelisin ciddi bisey olabilir
Dinlenmen lazim,Rabbim şifa versin
Valla bilmiyom spor da önemsiz aslında çok haklısın . Saçma sapan konuşuyorum işte . Köyden gitmek çok zahmetli oluyor hastaneye o yüzden bugünlük durayım şişerse kolum giderim . Eşimide yolladım işe bi şey olmaz bugünlük bekleyelim diye. Olmadı izin alır dayanamazsam ağrı kesici içtim kolumuda oynatmıyorum kullanmıyorum inşallah geçer . Spor nedir desene deliyim ben işte

Kolumuzun olmadığını düşünelim
Bence hiç düşunmeyelim
Sağlığın yerinde degilse sporun da onemi yok benim için
Allah korusun bacum düzelir ya bence önemli bir şey yoktur. Ağrıyor işte incittik yapacak bir şey yok hamdolsun. Sakarımdır biraz ben

Nedense bana da öyle geliyor öyleyse bile test yapmıyorlar ki kendim atlatcam artık bir sekilde
Vitamin takviyesi al kullan canım
Evde de nar mandalin sık iç bi bardak hergin şifa olur

Nerden düştün peki
Banyoda kız ya abdest alıyordum ayağım kaydı yapıştım yere ama sol kolumun dirseğine denk geldi ağırlığım . Aşırı acıdı sinirlerim sıkıntı sanki tam o kısım bilirsiniz çok acır çarpınca bile öyle işte iyim şuan sadece ağrım var kırık yok sanıyorum olsa duramazdım heralde .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…