Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kesinlikleee

aa burs harika iştee

Allahtan kola sevmem. Bir ara çok severdim, biraz ara verince insan aramıyor ve soğuyor onu anladım

ay ona da bayılırım

-400 olmak vardı ama :KK45:

2 dilimcik mi? :110:
Ne kadar yicezki🙄

dışarda yiyorsam bir orta boy ideal. Evdeyse 3-4 dilimin büyüklüğüne bağlı :KK76:
Ah bir zamanlar büyük boy götürürdüm dışarıda 🤭 arkasından tatlı ... iyiki uzak bana öyle yerler şuan yoksa canım çekti bak yad ederdim o günleri 🤣 ahahaha yad etme şeklim bile yemek yemek. İnşallah zayıflar korurum şuan bi tık ümidim sarsıntıya uğradı bi dakka ...

O da kendimi durdurduğum zamanlar yani, tabi şu an bir dilimcik bile yok :110: kuzenim diyordu şu tiple nasıl bu kadar çok yiyebiliyorsun :KK48:
Ah bir zamanlar büyük boy götürürdüm dışarıda 🤭 arkasından tatlı ... iyiki uzak bana öyle yerler şuan yoksa canım çekti bak yad ederdim o günleri 🤣 ahahaha yad etme şeklim bile yemek yemek. İnşallah zayıflar korurum şuan bi tık ümidim sarsıntıya uğradı bi dakka ...
Hayır hayırrr sana güveniyorummm.

Tebrikler canım😘 sendede az az gidiyor tahlil falan yaptırdınmı? Yoksa kilona göre beslenmiyormusum🙄
Bütün mutfakta sporda yapsa ayni yerde gitmiyor kilo
Dışarıya çıkıp yürümesi lazim

Yok yok aslında dün sabah tartıldığımda 54.700 düm. Dün akşam karnım çok ağrıdı böyle şişti de kendimi çok şiş hissediyorum ödem oldu sanırım. Yoksa -400 olcaktı
Yeşil çay falan iç cumaya kadar dukanda güzel güzel ödem atdırıyor😘

Son düzenleme:
O da kendimi durdurduğum zamanlar yani, tabi şu an bir dilimcik bile yok :110: kuzenim diyordu şu tiple nasıl bu kadar çok yiyebiliyorsun :KK48:

Hayır hayırrr sana güveniyorummm.
Güven tabi ben sağ gösterip sol vururum 🤗🤭

kesinlikleee

aa burs harika iştee

Allahtan kola sevmem. Bir ara çok severdim, biraz ara verince insan aramıyor ve soğuyor onu anladım

ay ona da bayılırım

-400 olmak vardı ama :KK45:

2 dilimcik mi? :110:
Cumaya saklamışın işte ne güzel 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X