Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olur mu benim bacum sıkı çalışmam lazım :)) kazanmış gibi değil kazanacak gibi devam ediyorum ben 🤭 sende çok kasma biz vaya eksi geldik şimdiden cumaya kadar ooooo 🥰😘 takımım baya sağlam E Elif_Eylul takıma beni koyarak kazanmamızı garantiledi . ( hele bi kaybedersek gösteririm size 💙 lar ) :)))))
Yüzdeler belli etcek bakalim:)

Olur mu benim bacum sıkı çalışmam lazım :)) kazanmış gibi değil kazanacak gibi devam ediyorum ben 🤭 sende çok kasma biz vaya eksi geldik şimdiden cumaya kadar ooooo 🥰😘 takımım baya sağlam E Elif_Eylul takıma beni koyarak kazanmamızı garantiledi . ( hele bi kaybedersek gösteririm size 💙 lar ) :)))))
Emin ol hayatta hicbirseyin garantisi yok :KK66::KK66::KK66::KK66::KK8:

Günaydın....yeni bı hafta yeni guzelliklerle geçsin...

Kilom 59.1..

Ve gene WC yok... düzenim bozuldu eskiden uyaninca WC sorunum olmazdı şimdi mutlaka zaman gecmesi gerekiyo ama ben evde değilim.... inşallah oda düzene girer zamanla

Bende su an ki türk dizilerini begenmiyorum ama izlicek birşey de lazım adından cok bahsedilenleri izliyorum 😄😄

İlk izliyorum 😄😄
İzlemiyorum ya çok saçma seneryolar var güzel baslayip illa bozuyorlar sonra hep aynı sıradan oluyor.

Kilom 59.1..

Ve gene WC yok... düzenim bozuldu eskiden uyaninca WC sorunum olmazdı şimdi mutlaka zaman gecmesi gerekiyo ama ben evde değilim.... inşallah oda düzene girer zamanla
🧿🧿🧿 Canim çok güzel eksin tebrik ediyorum 🤗

Kilom 59.1..

Amiin inşallah çok güzel bir hafta olsun herkes için 🙏
Ya ben de o anlamda çok sıkıntı yaşıyorum. Çareyı aç karnına Türk kahvesi içmekte buldum. Ya bilinen çok seçenek olabilir Ama herkese her şey iyi gelmez ya. Bana bu çok iyi geldi tavsiye ederim yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X