Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E Elif_Eylul

9.30 1 haşlanmış yumurta, iki dilim ekmekten karışık tost, 3 zeytin

12.00 1 double turk kahvesi 2 kare bitter

14.00 1.5 lahmacun 1 bardak ayran salata

16.00 maden suyu

18.00 1 kepce yogurt corbasi, 1 tabak yeşil mercimek, 1 dilim ekmek salata

Cay+1 karam gurme+2 luppo

2 litrr su
Afiyet olsun canım 💞

25 Kasım menü,
Sabah çeyrek simit, 2 kaşık domatesli biber kavurma 2 kaşık köz patlıcan salatası, 4 dilim küçük fırın patates ,bir dilim peynir 3 küçük bardak çay.

Ara türk kahvesi.

Ara sütlü nescafe.

Akşam 5 kaşık kıymalı yumurta, bir dilim peynir, 2 patates kızartma bir dilim ekmek bir duble bardak çay.
Su 2 litre E Elif_Eylul

25 Kasım menü,
Sabah çeyrek simit, 2 kaşık domatesli biber kavurma 2 kaşık köz patlıcan salatası, 4 dilim küçük fırın patates ,bir dilim peynir 3 küçük bardak çay.

Ara türk kahvesi.

Ara sütlü nescafe.

Akşam 5 kaşık kıymalı yumurta, bir dilim peynir, 2 patates kızartma bir dilim ekmek bir duble bardak çay.
Su 2 litre E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 🥰

Hangi marka?

Ben robot alıcaktım istediğim marka 6800 dü 8300 oldu yılbaşını beklemeden 😡 sinir oldum almıcam

Ya ama ben ctesi arkadaslarımla buluşuyorum 🥹🥹 cuma kaçamak yapmam imkansız😁 yapmadım da zaten içimden kaçamak yapmakta gelmedi açıkçası.
Wıamı

Evet kızlar bu hafta grup hâlinde yarışıcaz,haftaya cumaya kadar en çok kilo veren takım kazanır :KK49: :KK49: :KK49:

Hırs,rekabet, herşey serbest :sampiyon::sampiyon::sampiyon: cuma günü kazanan takım +2 :kk77: kazanır​

Sizden ricam menulerinize dikkat etmeniz,varsa ödülünüzü bugün kullanın yarından itibaren menülerde cısslara 5bin adım cezası bilginize📢📢📢

Haydeee esen kalın:KK76::KK76::KK76:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X