Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dün lazer epilasyon günüydü.
Kuaförün kızı haftaya söz takacaklarmis.pasta ikramlık falan yaptırmak istiyor ama para yerine başka yerlerime de lazer epilasyon yapmayı teklif etti:eek::eek::eek:istemedigimi biraz belli ettim ama baskı altında hissediyorum 🙈🙈

Kuaförün kızı haftaya söz takacaklarmis.pasta ikramlık falan yaptırmak istiyor ama para yerine başka yerlerime de lazer epilasyon yapmayı teklif etti:eek::eek::eek:istemedigimi biraz belli ettim ama baskı altında hissediyorum 🙈🙈
Istemiyorum diyemedinmi,demekki seninde gönlün varmış :ıslık:

Eğer ki istemiyorsan bnce parayı iste istiyorsan ohhhh kılsız tüysüz 🤣🤣🤣

hanımlar her gün mü tartılayım yoksa haftada bir mi tartılayım ben çok sabırsızım ne yapsam bilemedim doktor haftada bir tartıl diyor
Haftada bir tartıl canim moralin bozulmasin
Ama biz burda kurallar geregi önlem amacli 2gun tarti

Son düzenleme:
hanımlar her gün mü tartılayım yoksa haftada bir mi tartılayım ben çok sabırsızım ne yapsam bilemedim doktor haftada bir tartıl diyor
Burada cuma fotoğraflı tartı günü.pazartesi kontrol tartısı.her gün tartilmak çok olumlu sonuç vermiyor ödem oluyor falan..👍🏻

Bana para lazım de 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X