Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Takimlar eskiden disiplinliydi yarisma oldugu icin,ama günlükler oyle degil
Aşırı anlam yüklemeden zayıflamak istiyorum. Oralarda aşırı anlam yükleniyor. Kafamda çok şey var. İşe gidiyorum. İşleri düşünüyorum. Çocukların okulları, dersleri, ödevleri, evin yemeği, alışverişi, temizliği, çocukların kalem ucu bitse ben bilmeliyim. Arkadaşları ile davranış konuşmaları.. derken kendimi daha fazla zora sokmak istemedim açıkçası. Kafam çok dolu. İnanın. İşlerde yoğun..

Aşırı anlam yüklemeden zayıflamak istiyorum. Oralarda aşırı anlam yükleniyor. Kafamda çok şey var. İşe gidiyorum. İşleri düşünüyorum. Çocukların okulları, dersleri, ödevleri, evin yemeği, alışverişi, temizliği, çocukların kalem ucu bitse ben bilmeliyim. Arkadaşları ile davranış konuşmaları.. derken kendimi daha fazla zora sokmak istemedim açıkçası. Kafam çok dolu. İnanın. İşlerde yoğun..
Sıkmadan dengeli gidersen bisey olmaz sıkma canını

Kız ne alaka sufle 😂
İçine bitter çikolata koyuyoruz yaa🤣🤣
Hahaaa 🤣🤣🤣 sufle he cuma günü yersin artık 😍
Çikolata yesem sanki kendime böyle büyük ödül vermiş gibi hissediyorum. O yüzden böyle aşırı canım çekmedikçe yemicem 🤣🤣
Ay bi arkadasimin annesi var öyle. Göçmenler. Bi ara denk geldim kadin yapti ama boyle bisi yok🤤🤤
Ay evet bizim zaten börekler meşhur 🤣🤣

İçine bitter çikolata koyuyoruz yaa🤣🤣

Çikolata yesem sanki kendime böyle büyük ödül vermiş gibi hissediyorum. O yüzden böyle aşırı canım çekmedikçe yemicem 🤣🤣

Ay evet bizim zaten börekler meşhur 🤣🤣
Tamam.cums günü ödülün Olsun tabi kilo verirsen 🙈🙈🙉🙉🙊🙊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X