Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben daha baya zaman ayaktayım :))) kocam beyin video montajını bekliyorum bitirince yükleyecez dil eklicem falan zabaha kadar işim var
Kolay gelsin canım bende ufaklığı uyuttum kızlar babaanneye indi ben de yatarım artık bu aralar kolum bacağım çok ağrıyor 🥺 kızlar okula bslasin da spora başlayım artik

Menümü unutturdunuz:sinirli:
Kahvaltı 2 yemek kaşığı tulum peyniri
7 zeytin
Öğlen 5 yemek kaşığı bulgur pilavı
1 kepçe etli kuru fasulye
1 kase yoğurt
Akşam yeşil salata
1 kase tarhana çorbası
150 gr kadar kırmızı et
Ara 15 gr kadar bitter 🍫
1 avuç fındık badem
E Elif_Eylul

Kolay gelsin canım bende ufaklığı uyuttum kızlar babaanneye indi ben de yatarım artık bu aralar kolum bacağım çok ağrıyor 🥺 kızlar okula bslasin da spora başlayım artik
Geçmiş olsun inşallah. İyi geceler ❤❤ tatil bitmek üzere başlarsın yakında

Ben daha baya zaman ayaktayım :))) kocam beyin video montajını bekliyorum bitirince yükleyecez dil eklicem falan zabaha kadar işim var
Ne üzerine der falanmı
Geçmiş olsun canım ❤️

55 ten aşağı inme diyosun yani. 53 e iner başlarım korumaya diyosun sanırım dimi?
Yok ya sen nasıl istiyorsan yine öyle yap canım ben kilo verdiğim zaman spor ds yapiyordum kuyruk sokumumdaki kemikler bile batmaya baslamisti otururken bana😂

Menümü unutturdunuz:sinirli:
Kahvaltı 2 yemek kaşığı tulum peyniri
7 zeytin
Öğlen 5 yemek kaşığı bulgur pilavı
1 kepçe etli kuru fasulye
1 kase yoğurt
Akşam yeşil salata
1 kase tarhana çorbası
150 gr kadar kırmızı et
Ara 15 gr kadar bitter 🍫
1 avuç fındık badem
E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 💞

Ne üzerine der falanmı

Geçmiş olsun canım ❤️
Youtuber benim kocam . Ama İnternet üzerinden dil eklemesiydi başlığıydı küçük resmiydi hepsini ben yapıyorum . Kendin yap videoları çekiyor . Restoration videoları ne bilim işte soba yaptı mesela şimdi soba videosu montajlıyo. Öyle bişeyler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X