Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
200gram artı üzgünüm cidden bitterde demis sporsuz kıramazsın
Menulerin ciddi derecede senin kilona yakısır menuler degil,1ögünlede 2 öģünlede veremezsin

Tebrikler canim eksin cok guzel
3 ara 3 ana yaptım olmadı...
2 öğün yaptım olmadı...doyuyorum aç kalmiyorum bilemedim 115 lerden geldim buraya...
Öğunlere ne ekliyim ki daha ya da çıkartmam mi gerek

Asıl şimdi sabır diyip sakın diyeti bozma . Sakın bu hataya düşme . Bana inan ve adet bittikten 3 gün sonra tartıl sana yemin ederim en az 2 kilo altında değilsen bende bir şey bilmiyorum.
Yok bozmuyorum devam edeceğim tabi ki de ne bilim

3 ara 3 ana yaptım olmadı...
2 öğün yaptım olmadı...doyuyorum aç kalmiyorum bilemedim 115 lerden geldim buraya...
Öğunlere ne ekliyim ki daha ya da çıkartmam mi gerek
Direnç kilondur sabret stres yapma gecen sene 75 3ay takilı kaldiğımı bilirim

Ahhh keşke
Adet olmaya yakın üzülmiceksin inan bana çok tecrübe ettim fazla bile çıkıyorum ben adete yakınlaşınca
15 gün geçti olmuyorum sinir bozucu bir durum yani .
Kız nasıl bi zoom olmuş tartıyı arıyorum
Kız çıplak tartiliyoruz o yüzden biraz şey oluyor işte yansıma vs olabilir diye.bide cam ya baya yansıyor
Abla valla artık ne diyeyim bilemedim
Önceki kilom 64.05
Bugün 62.4
Fark -1.6

Eki Görüntüle 3159796
Tebrikler canım

Bakalım canım pazartesi bitmiş olacak tikandim burda bir süredir.olur inşallah
Olmuş aslında haberin yok şuan adet olduğun için . Hele diyetine devam et sanki vermiş gibi düşün ki aslında vermişsin fark et bunu yola devam et pazartesi gününü bilemem adetin bitince 2 3 sonrasında anca ödemler azalıyor.

Çoğumuz direnç kilomuzu stres yüzünden kıramıyoruz stres ödem yapar. Stres yapmayın bakın tam 3 kez diyet yapmış 96 kilolardan 57 ler indim aldım verdim aldım verdim . Hiç birinde önceki kilomun üzerine çıkmadan ilerledim. Baş düşmanımız stress. Eğer yapmazsak inanın direnç kilomuzda fazla kalmadan gideriz . Yemeden bile orada kalırız stres yaparsak.

devam ediyorsa katılmak isterim

Oooo adetin yakınsa değil eksi fazla bile çıksa üzülme
Yakın canım hafiften agrılarım geldi öyle farkettim 2-3 gün icinde olcam gibi
Al iste patladı bomba
aklımda sarmalarla gidiyorum
Valla bu hafta bende seferi olcam. Anneme gitcem kayinvalideme gitcem. Insallah bende patlamam
Patladı gitti hayırlı olsun
Yakmıs seni adet ödemi

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…