Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eklentiler

• IMG_20221111_102727.jpg
    IMG_20221111_102727.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 25
Benim şimdi kardeşim yeni evlendi 2 3 ay önce evlerini görmeye henüz gidemedim . Gelinim arıyor gel de sana gelinlik yapayım hizmet edip ağrliyim ne zaman geleceksin diyor 🤣 ne zaman kilo veririm ne zaman fit olurum o zaman gelirim dedim. Artık beklesin 1 2 sene haha gitmem ben kimseye diyet yaparken kimseyi kabulde etmem 😁

E Elif_Eylul

Gecen cuma 81.6
Bu cuma 80.3
Fark 1.3 kg :KK9: :KK9:

Dün arkadaşıma gittim eve geç geldim🫣neler yapaysınız nasılsınız geçmişinizi sevim sizin o nasıl bi geçmiş öyle yapamadım tabiki🤨

Başlangıç 74.40
bugün ki kilom 71.90
Kayıp kilo : -2.50 😍
M MissHayaLet E Elif_Eylul
Tebrikler kızlar çok iyi eksiler 💞💞💞💞

Benim şimdi kardeşim yeni evlendi 2 3 ay önce evlerini görmeye henüz gidemedim . Gelinim arıyor gel de sana gelinlik yapayım hizmet edip ağrliyim ne zaman geleceksin diyor 🤣 ne zaman kilo veririm ne zaman fit olurum o zaman gelirim dedim. Artık beklesin 1 2 sene haha gitmem ben kimseye diyet yaparken kimseyi kabulde etmem 😁
🤣🤣🤣Diyetteyken kapalıyız ❌❌

🤣🤣🤣Diyetteyken kapalıyız ❌❌
Ben tek öğünde veremiyorum denedim 😌
Evet dükkan kapalı 🤣 . Kız bende hep tek öğün yaparken başarılı oldum şimdiye kadar. Amma geçen bir abla bana vücudu şaşırt arada iki öğün yap dedi . Belki ondan geri kilo alıyorsundur hep dedi alıştırma sürekli teke işlerin bitince 2 öğün yiyip yine alırsın dedi . Çooook mantıklı geldi denicem. Sonuçta başta ketojenik yapmak bile büyük cesaretti . Yağ yicen Krema yiyecen tuzdan kısmadan bol bol ve nasıl kilo vericem diyordum. Öyle düşünürken başlayıp 25 kilo vermiştim ketojenikte. Sonra geri aldım 12 kilosunu o yüzden frene bastım tekrar:)))

Çıldırıciiiiimmmm
Eki Görüntüle 3159795
Eksi olan arkadaşlar tebrik ediyorum 😔adetim 5. günü...kıramıyorum 95 i kaptan E Elif_Eylul
200gram artı üzgünüm cidden bitterde demis sporsuz kıramazsın
Menulerin ciddi derecede senin kilona yakısır menuler degil,1ögünlede 2 öģünlede veremezsin
Önceki kilom 64.05
Bugün 62.4
Fark -1.6

Eki Görüntüle 3159796
Tebrikler canim eksin cok guzel🤩

Ya lütfen üzülme vermişsindir kesin henüz göremiyorsun adet bitince birde 2 3 gün geçince anca gösteriyor gidenler kendini . Bence vermişsin ve tartıya bakmak için doğru zaman değil
Bakalım canım pazartesi bitmiş olacak 🤷🏻‍♀️tikandim burda bir süredir.olur inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X