Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
200gram artı üzgünüm cidden bitterde demis sporsuz kıramazsın
Menulerin ciddi derecede senin kilona yakısır menuler degil,1ögünlede 2 öģünlede veremezsin

Tebrikler canim eksin cok guzel🤩
3 ara 3 ana yaptım olmadı...
2 öğün yaptım olmadı...doyuyorum aç kalmiyorum bilemedim 115 lerden geldim buraya...
Öğunlere ne ekliyim ki daha ya da çıkartmam mi gerek 🥺🥺

Asıl şimdi sabır diyip sakın diyeti bozma . Sakın bu hataya düşme . Bana inan ve adet bittikten 3 gün sonra tartıl sana yemin ederim en az 2 kilo altında değilsen bende bir şey bilmiyorum.
Yok bozmuyorum devam edeceğim tabi ki de ne bilim 🥺

3 ara 3 ana yaptım olmadı...
2 öğün yaptım olmadı...doyuyorum aç kalmiyorum bilemedim 115 lerden geldim buraya...
Öğunlere ne ekliyim ki daha ya da çıkartmam mi gerek 🥺🥺
Direnç kilondur sabret stres yapma gecen sene 75 3ay takilı kaldiğımı bilirim

Ahhh keşke 🙄
Adet olmaya yakın üzülmiceksin 😁🥰 inan bana çok tecrübe ettim fazla bile çıkıyorum ben adete yakınlaşınca
15 gün geçti olmuyorum sinir bozucu bir durum yani .
Kız nasıl bi zoom olmuş tartıyı arıyorum 🤣🤣🤣
Kız çıplak tartiliyoruz o yüzden biraz şey oluyor işte yansıma vs olabilir diye.bide cam ya baya yansıyor 🤣🤣🤣🤣
Abla valla artık ne diyeyim bilemedim 🙄
Önceki kilom 64.05
Bugün 62.4
Fark -1.6

Eki Görüntüle 3159796
Tebrikler canım 🥰

Bakalım canım pazartesi bitmiş olacak 🤷🏻‍♀️tikandim burda bir süredir.olur inşallah
Olmuş aslında haberin yok şuan adet olduğun için . Hele diyetine devam et sanki vermiş gibi düşün ki aslında vermişsin fark et bunu yola devam et 🥰 pazartesi gününü bilemem adetin bitince 2 3 sonrasında anca ödemler azalıyor.

Çoğumuz direnç kilomuzu stres yüzünden kıramıyoruz stres ödem yapar. Stres yapmayın 😍 bakın tam 3 kez diyet yapmış 96 kilolardan 57 ler indim aldım verdim aldım verdim . Hiç birinde önceki kilomun üzerine çıkmadan ilerledim. Baş düşmanımız stress. Eğer yapmazsak inanın direnç kilomuzda fazla kalmadan gideriz . Yemeden bile orada kalırız stres yaparsak.

Kızlar lesli serisine başlamak istermisiniz:halay::halay::halay:
Isterseniz 15dk,isterseniz 20dk, istersekte daha fazlası arttıralım olurmu,ama hergün yapan @MissHayaLet etiket yapsın menüde belirtelim 15dk 1000puan olarak yansısın listeye:KK76::KK76:
Yapmak istemeyen mazeretini belirtsin
Haydi pamuk eller spora:KK45:

@MissHayaLet
M Mavi Menekse
B BitterCikilata
@Chikolata_gozlum
N N E S L i
@_CikiLeta
@Gokyuzu_kadar
@kittenlove
@Ysmn52
@dfn0714
@yazarhanim35
M M_atruska
@Sekerpareeee
@Siskolata
A adigenisse

devam ediyorsa katılmak isterim

Oooo adetin yakınsa değil eksi fazla bile çıksa üzülme 🙏🏻
Yakın canım hafiften agrılarım geldi öyle farkettim 2-3 gün icinde olcam gibi
Al iste patladı bomba
:KK49::KK49::KK49: aklımda sarmalarla gidiyorum
Valla bu hafta bende seferi olcam. Anneme gitcem kayinvalideme gitcem. Insallah bende patlamam
Patladı gitti hayırlı olsun
😕😕😕😕 Yakmıs seni adet ödemi

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X