Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Plates yapmıyorum şuan ama yaparım şu program bitsin inşallah minnacık bile fark görsem sevincem. Hani böyle yağlı kocaman bir göbekten ziyade ameliyat yerinden aşağı doğru sarkan o hafif yağlı deri var ya cidden beni çok üzüyo kompleks falan yapıyorum kendi kendime o derece . Eşim diyo ne var olacak o kadar takma kafana sen kilo vermene bak ne olursa ameliyatlık durum yok bence diyo ama ben öyle düşünmüyorum. O göbek beni deli ediyor
Valla bencede ilk etapta ameliyat dusunme. Cok ciddi sikilasma programları var bi dene. Ve kolojen kullan faydası olur. Bence en son yontem ameliyat

:KK12::KK12::KK12::KK12:
Teşekkür ederim canım 😘
Bakalım kısmet 🙂
🤲🤲🤲
E Elif_Eylul

10.00
1 haslanmisyumurta, domates, salatalik, 1 dilim peynir, 3 zeytin, 2 dilim kizarmis ekmek

12.00 1 elma

14.00 1 tabak taze fasulye, köz patlıcan salatasi, 1 kase yogurt

18.00 2 tavuk but haslama. Havu turp salatasi 1 dilim ekmek

Belki birazdan meyve yerim

1.5 litre su

M MissHayaLet

6.000 adim ve 15 dk leslie
Bu adımlar ve leslie birbirinden bagimsiz
Soyliyimde kafa karışıklığı olmasin😅

Menüm
Kahvaltı:2 yumurtadan menemen
5 zeytin
2 ceviz
2 kaşık lor
2 dilim ekmek
Ara kefir
Akşam:
1 kase çorba ,salata,balık ve fırın sebze
.yeşil çay içeceğim birazdan
.
E Elif_Eylul 🥰

Güzel bayanlar iyi akşamlar ❤️
Menüm
Sabah
Bir kaşar peynirli tost
Beyaz peynir
3-4 zeytin
Bir biber
Bir kupa şekersiz çay

Öğlen
4-5 ızgara köfte
Salata
Yarım lavaş
Üç çatal kadayıf 😒

Akşam
Pırasa yemeği
Bir dilim kepek ekmeği

Ara öğünler
4-5 tane çiğ badem
4-5 fıstık
Bir ayva
Bir muz
Afiyet olsun kızlar 💋

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-10-22-37-21-909_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2022-11-10-22-37-21-909_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 18
Çok kilo vermişsin o gobekte sarkmış malum doğumlarda var,üzülme devam et toparlanmazsan amelyati düşun derim ben🥰

Valla bencede ilk etapta ameliyat dusunme. Cok ciddi sikilasma programları var bi dene. Ve kolojen kullan faydası olur. Bence en son yontem ameliyat
Hayırlısı inşallah çok haklısınız . Önce deniyim güzelce kendime 1 sene 1 buçuk sene veriyorum bu konuda o kadar süre spor yaparsam inşallah afrofit olurum da gerek kalmaz 🤣 ama olmazsa vallahi ameliyat olurum çünkü ben çok takıntılıyım. Bekarlığımdan beri düz ve güzel göbek severim şimdi hal böyle olunca açıkçası pek bi mutlu sayılmam . Hadi bakalım herkese iyi geceler 🥰🥰🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X