Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ohh afiyet olsunnn salça kendiniz mi yapıyorsunuz
Sagol canim yapmıyorum yani hazir yapandan aliyorum,harcı bokunu geciyor yapsam
Ama bu sene olursa domateslerim kismetse yaparim insaAllah

Sagol canim yapmıyorum yani hazir yapandan aliyorum,harcı bokunu geciyor yapsam
Ama bu sene olursa domateslerim kismetse yaparim insaAllah
Bu sene bizim de güzel domayesimiz olursa yapayım diyorum. Alırım bir tarif artık senden Ya biz geçen sene bir tanıdıktan aldık güya kendi yaptıklarıymış. İçine basmışlar limon tuzu. Çok kötüydü

Bende beğenmedim hemen bozuldu geçen senekiler

En iyisi kendin yapmak heralde kimseye güven olmuyor ya da iyice tanıdığın birinden alacaksın
Aynen öyle kayınvalidem her sene kendisi yapıyordu 3 seneden beri hem pandemi hem 1 senedir tedavi görüyor. En azından güzeldi ama şimdi kimseye güven yok.

Limontuzu mu ne alaka bozulmasin diyemiki,bizee oyle olmaz canim ben yapsamda tuz koymam kavururken koyarim
Bende beğenmedim hemen bozuldu geçen senekiler
Aaa neden ki benim aldiklarim cok guzel

Aynen öyle kayınvalidem her sene kendisi yapıyordu 3 seneden beri hem pandemi hem 1 senedir tedavi görüyor. En azından güzeldi ama şimdi kimseye güven yok.
Valla büyüklerden sırrını iyice öğrenmek lazım. Geçmiş olsun

Limontuzu mu ne alaka bozulmasin diyemiki,bizee oyle olmaz canim ben yapsamda tuz koymam kavururken koyarim

Aaa neden ki benim aldiklarim cok guzel
Aynen bozulmadı ama tadı da berbattı. Zaten limon tuzu da zararlı yani ne anladım hazır salça alırdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…