Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız mezun mu oldun sende 🤩🤩🤩
Mezun olmadım canım ya ara verdim biraz diyet değilde korumaya geçtim dikkat ediyorum bir süre böyle devam edecem belli bir süreden sonra insan bunalıyor ya senin oğlun nasıl oldu iyimi 🥰🥰

Kaptanım kusura bakma valla resim atmayı unuttum sabah oğlanı okula kayıt için götürdüm kayıtları yarına almışlar geceden beri yeni yaptirdigim kaplamam agriyo olecem unuturum diye sabah erkenden tartıldım ilaç içmem gerekiyodu beklemeden azcik peynir falan attım ağzıma WC ye falan da çıkamadım artidayim 😔

Eklentiler

• IMG_20220620_104920.jpg
    IMG_20220620_104920.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 13
Kaptanım kusura bakma valla resim atmayı unuttum sabah oğlanı okula kayıt için götürdüm kayıtları yarına almışlar geceden beri yeni yaptirdigim kaplamam agriyo olecem unuturum diye sabah erkenden tartıldım ilaç içmem gerekiyodu beklemeden azcik peynir falan attım ağzıma WC ye falan da çıkamadım artidayim 😔
Geçmiş olsun canım 700 artı çok degilmi

Geçmiş olsun canım

eline emeğine sağlık kaptancıgım ben bu cuma tartılamayacagım yeğenimin düğünü var perşembe den ankaraya gideceğiz pazartesi döneceğiz otelde kalacagız kız tarafının kalacak yeri yokmuş o yüzden çarşambadan pazartesiye kadar izin isteyceğim şimdiden kusura bakmayın

eline emeğine sağlık kaptancıgım ben bu cuma tartılamayacagım yeğenimin düğünü var perşembe den ankaraya gideceğiz pazartesi döneceğiz otelde kalacagız kız tarafının kalacak yeri yokmuş o yüzden çarşambadan pazartesiye kadar izin isteyceğim şimdiden kusura bakmayın
Tamam canim iyi eğlenceler simdiden

Gecmiş olsun canım yaptırdıgın yeri git yuksekliğini falan ayarlayamadılarsa o yapar
Hayır ya ne pesi devam yola arada yiyorum 🥴 pis bogaz
Sen miydin bebeler için zayıflamak isteyen? hadi bakalım hedefi hatırla
Bebeler 🤔 hic hatırlamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X