Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok öyle değilde veremeyenlerede diyecek bişey yok demek
Kimseye bisey demek istemiyorum aslinda bazen bende sinirlenebiliyorum,aslinda hedefe yakinken bir misafirlikle yada haftasonunla maf edebiliyorlar,.bizimkinler azda yemiyolar gömüyolar resmen

Kimseye bisey demek istemiyorum aslinda bazen bende sinirlenebiliyorum,aslinda hedefe yakinken bir misafirlikle yada haftasonunla maf edebiliyorlar,.bizimkinler azda yemiyolar gömüyolar resmen
Dün bende de misafir vardı ama gömmedim
Gömdüğüm günlerde oldu olmadı değil baktım artılar çoğalınca dün dikkat ettim sırf artı gelmiyim diye

Bende burda sizler icin biseyler yapmaya çalışıyorum keske herkes anlasa,benimde cocugum var sonucta,liste tutmak menu kilo takibinle ilgilenmek yeri geliyor isimi birakmak,ama bazilari menu paylasmak bile zor geliyor bende hastayim ama yansıtmıyorum mesela,zor olamaz menu yazmak 2muhabbet etmek,bunuda sana yazmiyorum genel söylüyorum

gömmedim kapancıgımm inan hastaneden ayakta kamak için mecbur orda olanlardan yedim

Dün bende de misafir vardı ama gömmedim
Gömdüğüm günlerde oldu olmadı değil baktım artılar çoğalınca dün dikkat ettim sırf artı gelmiyim diye
Yaaa hepimiz insanız sonucta tabiki yicez,ama kararinda olunca sorun olmuyor

tahmin edebiliyorum eline emeğine sağlık gerçekten uğrasıyorsun biizm için elimizde olmayan sebeblerle işte bzen oluyor böyle inşallah kendi adıma daha dikkatli olacagımı belirtmek isterim biraz kızdırmışız kaptancıgımı bu gün inşallah cumaya bol eksiler gelsinde mutlu olalım hep beraber

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…