Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar doktora gidip geldim ama sonuçlarım berbat ya 3*1 içtiğim ilacı 3*1,5 yaptı doktor biraz arttıralım ilacı 1 ay sonra tekrar gel dedi:KK31: ilacı arttırarak değerlerimi düzenliyorlar sonra ilacın dozunu azaltınca yine bozuluyor değerlerim off kurtulamadım bir türlü ilaç içmekten:KK14:oyun oynuyorlar resmen benimle adam akıllı tedavisi yokmuş ilaçlarla ömür geçireceksin dedi doktor:KK14:

neyin var kiiiiii :26:

kızlar doktora gidip geldim ama sonuçlarım berbat ya 3*1 içtiğim ilacı 3*1,5 yaptı doktor biraz arttıralım ilacı 1 ay sonra tekrar gel dedi:KK31: ilacı arttırarak değerlerimi düzenliyorlar sonra ilacın dozunu azaltınca yine bozuluyor değerlerim off kurtulamadım bir türlü ilaç içmekten:KK14:oyun oynuyorlar resmen benimle adam akıllı tedavisi yokmuş ilaçlarla ömür geçireceksin dedi doktor:KK14:
Canım benim üzüp yıpratma kendini,Allah şifa versin inşallah.

ben dün 5e kadar giremedim yeaaa :26:
aynenn bana da öyle napıyosun şu anda diye soruyolar..
bende artık .tümden evrak uyduruyorum :KK60::KK64:

bende kıyıda köşede bir kaç evrak bırakıyorum önümde duruyorlar ne yapıyorsun dediklerinde fatura kontrol ediyorum diyorum:KK9:
olmaz öyle yapamam zaten :KK14::KK14::KK14: evdekilere kurumla gidicem dicektim ama onuda yapamadım. hani izmire gidiceğimi bilecekelerdi :KK14:
karadeniz ve kapadokya bizde istiyoruz :KK53:

kapadokyada var listemizin içinde birde urfa Diyarbakır mardin falan çok istiyoruz bakalım kısmet:KK16:
Canımmm etmemmi..:KK16:tüm arkadaşlarıma,ülkeme bu akşam ki dualarım.

bende bol bol bizlere dua edeceğim cnm Allah'ım dualarımızı kabul etsin:KK16:

Biz de istiyoruz karadenir turu, eşim de arabamız olsa rahat gideriz diyor ama arabayı kim bekleyecek.:KK31: Gidelim güzel güzel çoluk çocuğa karışmadan.

ay toplaşıp gidelim karadenize berfin sen ben:KK9::KK9: aynen eşimde çoluk çocuk olmadan gezip görelim azcık anlatacak bir şeylerimiz olsun diyor:KK9:

yok canım yokkkk arabayla olmaz..
yol iz bilmeden gezdiğinizden bişey anlamazsınız..
hemde yaylalara tırmancaksınız adam yorulcak bir ton surat çek bir de...
ayrıca turlar nerlerin ilgi çekici olduğunu daha iyi biliyor..
en iyisi o...

aynen yol iz bilmeden gidilmez oralara mecburen turlarla gitmek lazım onlarda dünya para istiyor antalyada iyi bir otele git kal daha iyi diyorum bazen ama gezmenin yerini tutmaz ki:26::26:

yok canım yokkkk arabayla olmaz..
yol iz bilmeden gezdiğinizden bişey anlamazsınız..
hemde yaylalara tırmancaksınız adam yorulcak bir ton surat çek bir de...
ayrıca turlar nerlerin ilgi çekici olduğunu daha iyi biliyor..
en iyisi o...

;Ben de senin gibi düşünüyorum canım, belli organizasyon içinde kafa rahat gezer insan.

Gamzecim hiç alternatif tıp denedin mi? İlaç kullanımın kesilmese de dozaj azalır belki.

;Ben de senin gibi düşünüyorum canım, belli organizasyon içinde kafa rahat gezer insan.

Gamzecim hiç alternatif tıp denedin mi? İlaç kullanımın kesilmese de dozaj azalır belki.

en sonunda o olacak zaten cnm ablamın eşi ilgileniyor alternatif tıp reiki falan uzmanlardan ilaç tavsiyesi alırız diyor. dereotu çok iyi geliyormuş ama alıpta yemem lazım salataların içinde falan yerimde yoksa aklıma gelmiyor:KK31:

gamzecm geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.. Antalyada üniversite hastanesi de çok iyi diye duymuştm başka yerlere mi gitsen acaba?
bu arada karadeniz turu düşünen arkadaşlar geçen hafta istanbuldan arkadaşımız aradı kişi başı 700e 7 gün karadeniz turu varmış ağustosun son haftası
biz deniz kenarı tatil planımızı 2-3 güne indrdik kalabalıkken turla gidelim dedik siz de gelin hepbirlikte gezek:KK76::KK76:

en sonunda o olacak zaten cnm ablamın eşi ilgileniyor alternatif tıp reiki falan uzmanlardan ilaç tavsiyesi alırız diyor. dereotu çok iyi geliyormuş ama alıpta yemem lazım salataların içinde falan yerimde yoksa aklıma gelmiyor:KK31:
Şifalı taşlardan da faydalanılabilir. Neden olmasın, abartmamak kaydıyla etkisi olduğuna inanıyorum. Araştırdın mı desen yok ama:KK9:

işsizlikten sıkılıyorum :KK1:
hemen yapma madem işlerini diyolar bana..
ama vatandaş bekliyodur napıyım içim el vermiyo..
bir de millet hep bekletiyo evraklarını sallana sallana ben hemen yaptığım için sanki hiç iş yapmıyomuş gibi oluyorum :KK31:
dünde kapalıydı :26:

topu topu 2 denecık şampiyonlugum vardı almışlar elimden:KK25:

gamzecm geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.. Antalyada üniversite hastanesi de çok iyi diye duymuştm başka yerlere mi gitsen acaba?
bu arada karadeniz turu düşünen arkadaşlar geçen hafta istanbuldan arkadaşımız aradı kişi başı 700e 7 gün karadeniz turu varmış ağustosun son haftası
biz deniz kenarı tatil planımızı 2-3 güne indrdik kalabalıkken turla gidelim dedik siz de gelin hepbirlikte gezek:KK76::KK76:

kişi başı 700 iyi ama ören yerleri müzeler içinde ve ayrıca batuma geçiş için ekstra para istiyorlar cnm 2000-2500ü buluyor:KK31:keşke aynı illerde olsaydıkta gidebilseydik ne güzel olurdu:KK16::KK16:

Günaydın hanımlar:KK42:
Kandiliniz mübarek olsun..
senınde canım ALLAH dularımızı kabul buyursun.
Biz de istiyoruz karadenir turu, eşim de arabamız olsa rahat gideriz diyor ama arabayı kim bekleyecek.:KK31: Gidelim güzel güzel çoluk çocuğa karışmadan.
araba ile aman gitme. Benım abim yaptı o akıllılıgı :KK1: aman kuzum

canım sorun ne özel olmazsa...:26:

Şifalı taşlardan da faydalanılabilir. Neden olmasın, abartmamak kaydıyla etkisi olduğuna inanıyorum. Araştırdın mı desen yok ama:KK9:

ben normalde korkarım alternatif tıptan bir yeri düzeltirken allah korusun diğer yeri bozmayalım diye gerçi normal ilaçlarda öyle :KK31:ama eniştemin distrübitörlüğünü yaptığı ilaç markasının ürünleri tamamiyle aloe vera özlüymüş bakalım 1-2 ay denemekten zarar gelmez heralde herşeyden medet umar hale gelmekte üzüyor beni:KK31:

bende kıyıda köşede bir kaç evrak bırakıyorum önümde duruyorlar ne yapıyorsun dediklerinde fatura kontrol ediyorum diyorum:KK9:

kapadokyada var listemizin içinde birde urfa Diyarbakır mardin falan çok istiyoruz bakalım kısmet:KK16:

bende bol bol bizlere dua edeceğim cnm Allah'ım dualarımızı kabul etsin:KK16:

ay toplaşıp gidelim karadenize berfin sen ben:KK9::KK9: aynen eşimde çoluk çocuk olmadan gezip görelim azcık anlatacak bir şeylerimiz olsun diyor:KK9:

aynen yol iz bilmeden gidilmez oralara mecburen turlarla gitmek lazım onlarda dünya para istiyor antalyada iyi bir otele git kal daha iyi diyorum bazen ama gezmenin yerini tutmaz ki:26::26:

yok kız o kadar pahalı değil eylül ekim gibi uygun oluyo fiyatlar takip etmek lazım..
kişi başı 1000-1500 e denk gelir ama 7-10 gün güzel gezersin...

topu topu 2 denecık şampiyonlugum vardı almışlar elimden:KK25:

bende şu carrots oyununu çok seviyodum yeaa bide candy blocks :KK53:

yok kız o kadar pahalı değil eylül ekim gibi uygun oluyo fiyatlar takip etmek lazım..
kişi başı 1000-1500 e denk gelir ama 7-10 gün güzel gezersin...

bende şu carrots oyununu çok seviyodum yeaa bide candy blocks :KK53:

ben ağustos başı gibi baktım cnm bayramdan sonra senelik izne çıkacağız 936 tl kişi başı artı müzeye girme parası falan da var yarım pansiyon öğle yemeği ve yemekte içecekler sana it yazıyor ayrıca batum dönüşü gişe parası bize aitmiş:44::44:benim baktığım 10 günlük tur

ben ağustos başı gibi baktım cnm bayramdan sonra senelik izne çıkacağız 936 tl kişi başı artı müzeye girme parası falan da var yarım pansiyon öğle yemeği ve yemekte içecekler sana it yazıyor ayrıca batum dönüşü gişe parası bize aitmiş:44::44:benim baktığım 10 günlük tur

şimdi bakıyorum bende...
eylül ekim gibi 10 günlük turlar 700-800 civarına geliyor..
200 tl müze giriş yerleri diyo etti sana 1000 tl..
öğle yemeklerini de sen ödüyosun 1500 civarına gelir işte...
bence normal fiyatlar 10 günlük karadeniz turuna göre..
yani ne biliyim ben deniz kum güneş tatili seven bir insan olmadığım için bana daha cazip geliyor..
ama tabi iki kişi 3bine denk geliyor..biraz külfetli..
ama bir de işin şu boyutu var karadeniz gerçekten gezmeye görmeye değer..
arabayla gittiğinde de hemen hemen aynı fiyatlara hatta daha pahalıya denk gelir...

X