Yaza Merhaba Çekilişi

inşallah canım...
diğer resimlerini eklememişsinnn:26:

cnm dün eve gider gitmez yemek yedikten sonra uyuya kalmışım :KK9:usb kablom yine yanımda değil:KK31: zaten bir kaç hediyenin üstünde fiyatı duruyordu sinir oldum sen bir günde o kadar özenip paketlemişsin katilimin gönderdiği hediyeler aldığı yerden paketletilmiş ve fiyatları üstünde duruyordu:KK31:

cnm dün eve gider gitmez yemek yedikten sonra uyuya kalmışım :KK9:usb kablom yine yanımda değil:KK31: zaten bir kaç hediyenin üstünde fiyatı duruyordu sinir oldum sen bir günde o kadar özenip paketlemişsin katilimin gönderdiği hediyeler aldığı yerden paketletilmiş ve fiyatları üstünde duruyordu:KK31:

hadi yaaaa :KK31:
ben ona da özenli paket göndermiştim hiç mi bir şeyler kapmamış ordan :KK20:

Oha :KK52::KK52::KK52: benimkinin faturası gelmiştir diye korkuyorum açıkcası :KK25::KK25:

kız sende ki de bu şanssızlık :KK50::KK50::KK50:
hadi yaaaa :KK31:
ben ona da özenli paket göndermiştim hiç mi bir şeyler kapmamış ordan :KK20:

napıyosun zeyooo
attachment.php

Kızlar Merhaba :KK16:

Yazdıklarınıza göz misafiri oluyorum da ne zamandır, hepinize allah kolaylık versin, zor bir çekiliş süreci geçirdiniz, eğlenmeyi düşünürken hepinizin canı sıkıldı :KK25: Ben de üzüldüm siz üzüldükçe...

Özenli davrananların emeğine sağlık... Hediyelerinizi güle güle kullanın...

kız sende ki de bu şanssızlık :KK50::KK50::KK50:

napıyosun zeyooo
attachment.php

aynen cnm :KK31:
Oha :KK52::KK52::KK52: benimkinin faturası gelmiştir diye korkuyorum açıkcası :KK25::KK25:

geldi tatlım ama inan senin adresini öğrendiğim için sevindim:KK9::KK9: kitaplarımı öpüp koklamaktan faturasının geldiğini düşünmedim bile:KK34::KK54:

Kızlar Merhaba :KK16:

Yazdıklarınıza göz misafiri oluyorum da ne zamandır, hepinize allah kolaylık versin, zor bir çekiliş süreci geçirdiniz, eğlenmeyi düşünürken hepinizin canı sıkıldı :KK25: Ben de üzüldüm siz üzüldükçe...

Özenli davrananların emeğine sağlık... Hediyelerinizi güle güle kullanın...

eski kurbanım benim bak katilinin başına neler geldi:KK31: ama burdaki kızların koca gönüllü olduklarını anladım her şerde bir hayır vardır derler ya çok doğru bir sözmüş:KK16::KK16:

aynen cnm :KK31:

Geldi tatlım ama inan senin adresini öğrendiğim için sevindim:KK9::KK9: Kitaplarımı öpüp koklamaktan faturasının geldiğini düşünmedim bile:KK34::KK54:

Eski kurbanım benim bak katilinin başına neler geldi:KK31: Ama burdaki kızların koca gönüllü olduklarını anladım her şerde bir hayır vardır derler ya çok doğru bir sözmüş:KK16::KK16:

çok özür dilerim. Walla kendimi kötü hissettim. Kitap yurduna şikayetimide yazdım not koymadıkları için. Bidaha şikayet edecem fatura gönderilmesi ne demek:KK43:
özür dilerim walla

çok özür dilerim. Walla kendimi kötü hissettim. Kitap yurduna şikayetimide yazdım not koymadıkları için. Bidaha şikayet edecem fatura gönderilmesi ne demek:KK43:
özür dilerim walla

cnm seninle ilgili bir durum değil sen direk ordan gönderiyorsun ve not yazdırıyorsun hediye olduğu belli birşey. Ama hediye aldığının farkında olup fiyatıyla hediye gönderenler var malesef:KK31::KK31:

X