Yaza Merhaba Çekilişi

fotosunu vermedi mi doktorun cnm ya:KK16: oy maşallah miniğe valla doktorlar 3,5 cm falan demiyorlar nasıl anlıyorlarsa anlıyorlar:KK9::KK9:

cnm model ve renk harika için de de sen olunca süper olur valla:KK16::KK16:

ilk gördüğüm an vuruldum :KK52:

resimdeki kıza da çok yakışmış hakkaten ama bana daha çok tabi :KK37::KK9::KK9:

çok güzel diimiii :KK16::KK16:

ben geldim fıstıklarımmm. Veledim cok güzel cok iyi teyzeleri. 3.5 cm kadar. :KK16:.
Doktor hareket ettirmek istedi etmedi. Bir kaç defa vurdu sonra senin bebiş uyuz olacak biraz dedi.:KK31: Tam o sırada o nokta kadar elleri ve ayaklarını kendine cekip tekrar geri itti. Doktor şaşırdı. İlk defa 3.5 cmlık bir bebegin bu kadar net hareketini gördüm dedi....
Tabi ben tam olarak ne gördüğünü tam anlamadıgımdan öyledir benim velet dedim.. Kısacası süperiz biz:KK16::KK16:

ayy maşallah:nazar: ben hala daha anlayamıyorum usg de bakarken eli neresi ayağı neresi eşimde yuh diyo bana:KK53:

Eki Görüntüle 1152439

Eki Görüntüle 1152440

kızlarrrrrrrrrrr :KK3: nişanlık modelime karar verdimm biraz erken ama neyse :KK53: nasıl sizce bayıldım yaaaa :KK16::KK16::KK16:

çok güzel canım ama biraz gelinliği andırıyo..
düğündede bunun beyazını giycen sonuçta :KK53:

ayy maşallah:nazar: ben hala daha anlayamıyorum usg de bakarken eli neresi ayağı neresi eşimde yuh diyo bana:KK53:

ahaha :KK9::KK9: olsun ben kabarık istiyorummm :KK76::KK76::KK16::KK16:

ilk gördüğüm an vuruldum :KK52:

resimdeki kıza da çok yakışmış hakkaten ama bana daha çok tabi :KK37::KK9::KK9:

çok güzel diimiii :KK16::KK16:

evet cnm çok güzel:KK16:ben zaten kapalı gelinlikleri nişanlıkları daha çok seviyorum facede bir sayfayı takip ediyorum özelden yazayım adını istersen ordada çok güzel gelinlik nişanlık kınalık modelleri falan var:KK16:

kız bende anlamadım he öyledir benim yavrucak dedım geçtim.:KK9::KK9:
ayy cidden canım ya bıldıgın bebek olmuş ama:KK16:

hehe tamam ozaman sen beğendiysen sorun yok güzel rengi zaten harika :KK16:
evet rengi i biraz daha pembeye doğru olabilir aslında :KK16::KK16:
tmm cnm bizde bakarız zeytin çekirdeğine:KK9::KK9:biriktir albüm yap cnm benim hep hayalimdir bebeğimin herşeyini biriktireceğim ilerde büyüğünce veririm diyorum:KK16::KK16:

hangi site kız benım beğendiğim siteler mi merak ettim yazsana :KK1: sağol cnaım :KK16::KK16:

tamam canım doktora ıkız degıl mı dedım yok degıl dedı. Haydaaa okeye 4. arayışları devam edecek dedim. Adam bön bön baktı suratıma. Ben neden çenemi tutamıyom:KK53:
tmm cnm bizde bakarız zeytin çekirdeğine:KK9::KK9:biriktir albüm yap cnm benim hep hayalimdir bebeğimin herşeyini biriktireceğim ilerde büyüğünce veririm diyorum:KK16::KK16:

bız album aldık canım. eşim daha birsey yazdırmadı ama artık yazarız:KK53:

tamam canım doktora ıkız degıl mı dedım yok degıl dedı. Haydaaa okeye 4. arayışları devam edecek dedim. Adam bön bön baktı suratıma. Ben neden çenemi tutamıyom:KK53:

bız album aldık canım. eşim daha birsey yazdırmadı ama artık yazarız:KK53:

bende poşetli dosyada biriktiriyorum tahlillerimi usg fotolarını falan...
daha defter yapma işine geçmedim belki son haftalarda...

X