Yaza Merhaba Çekilişi

Ah canım biraz inat var benimkinde bide bende adım atmadim o da atmadi inadindan muhtemelen.

Ben hani bi söz vardir ya "ya hayırlısıni yanimda yada yanimdakini hayırlı eyle" diye öyle dua etmek lazim. Demekki hayirli değildi senin için.

Canim erken kalkicam ben yatayim artık yarin devam edelim mi:) sende cok gec kalma :) iyi geceler:sly::sly:

sen yarın halledersin sorunu bence, o da yumuşamış olur hem :KK34:

hepimiz için hayırlısı olsun şekerim, artık öyle istiyorum ben :KK31:

iyi geceler sanaa :KK3: birazdan yatarım bende :KK16::KK16:

aleykum selam canim senin de kandilin mübarek olsun uzme canını ALLAH in izniyle daha iyisini alırsın canım benim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Sagol cnm benim amiiinn.İnşaAllahh

Ohhh ohhh masaAllah sayfalar almıs basını gitmiss hatunlar baya muhabbetlii:KK66:))
Çekilis gunude yaklastikca heycan sardii :))

Günaydınlar:KK16:
Dün misafir hazırlığı, temizliği derken pek giremedim ama bugün arayı kapatacağım, iddialıyım:KK53:

günaydın kızlaaaaaaarrrrr ne çok yazmışsınız oku oku bitmedi:KK1:

zeyynneeeppp bana bi torpil geçsen de gizemi benim katilim yapsan olmaz mııııı :KK52::KK52::KK52:

:KK19:

Kızlar keyfim kaçtı biraz dışarı çıkıp yürüyüş yapıcam :KK14:. Akşama gelirim katılırım muhabbetinize.:26::26:

noldu canımm??

selam herkeseee
ben pek gelemiyorum yine.. yarın sabah da yolculuğa çıkıcaz yine pek uğrayamam
tam adapte olamıyorum bu çekilişe önceki gibi.. çoğu kimseyle de tanışamadım o nedenle mutsuzum biraz
ama bu sefer hiç fırsatım olmuyo.. eski çekilişte ise çok şansıydım bu konuda

olsun dönünce devam edersin iyi tatillleeerrrr :KK16:

çarşamba belli olcak ama büyük ihtimal öyle
kurumsal olcam artık :KK1: belediyede maaşlı çalışan olcam :KK1:
hayırlısı olur inşallah

en güzeliiii kafan rahat eder belediye biraz zorlar gerçi ama kendi büronda yeterince deneyim kazanmışsındır artık hayırlı uğurlu olsun canım

Selam hanımlar eğlenceli gözukuyor burası :KK4: Bende katılmak istiyorum tanıtım bölumune kendımı tanıtmam yeterlimi adres v.s daha sonra vereceğiz sanırım:26: İlk olucakta iyice ögreneyim:KK52::KK52:

hoşgeldin canım bilgilerin geldi tanıtımını da yapmışsın listeye de ekledim sıkıntı yok :KK16:

Günaydın canlarrrr.Nasılsınız.Çok şükür bir hafta daha bitti:KK16:

Hafta bitti ama bugün çok zorluyor. Pazartesi-salı tatildi bizim, dün de öyle. Şimdi okul çok sıkıcı geldi. Uykumu da alamadım sanırım:26:

Zeyy sanırım adın Zeynep:21:

Yarın mı belli oluyor kurbanlarımız?

Belli olsun artık, çok merak ediyorummm.

Hafta bitti ama bugün çok zorluyor. Pazartesi-salı tatildi bizim, dün de öyle. Şimdi okul çok sıkıcı geldi. Uykumu da alamadım sanırım:26:

O kadar tatilden sonra banada sıkıcı gelirdi :KK9: Ama çokmu sınıfa bakıyorsun genelde rehber öğretmenleri rahat olurlar okullarda

Yazdım ki ben:26: 15 numaralı mesajdayım, şimdi baktım.

yazmışsın canım gözümden kaçmış pardon :KK17:
adım zeynep canım..
evet yarın çekilişi yapıcam kocişi işe gönderince 12 den sonra yazarım size kurbanlarınızı :KK16:
inşalah bir aksilik olmazsa...
pazar günü de evlilik yıldönümümüz pazara kalırsa baya beklersiniz çünkü :KK16:

Son düzenleme:
O kadar tatilden sonra banada sıkıcı gelirdi :KK9: Ama çokmu sınıfa bakıyorsun genelde rehber öğretmenleri rahat olurlar okullarda

Aslında ondan değil de ben yoruldum, tatilim tatil gibi geçmedi.
Genelde öyle bir görüntümüz var sanırım ama çok yoğun oluyoruz biz yaa. Okuldan en son çıkan benim sanırım çoğu zaman. Ama işlerimizi planlayabildiğimiz için şanslıyız. Sanırım ders anlatmaktan daha zevkli bir iş yapıyoruz, ama zorlukları da çok.

Bazen günde 10 defa verimli ders çalışmayı anlatıyorum.:KK1:Allah'ım bunun için mi okudum ben diyesim geliyor.

Gerçi bugünlerde bol bol sınav sonrası sendromları var, haftaya lise gezmeleri var.

Son düzenleme:
yazmışsın canım gözümden kaçmış pardon :KK17:
adım zeynep canım..
evet yarın çekilişi yapıcam kocişi işe gönderince 12 den sonra yazarım size kurbanlarınızı :KK16:
inşalah bir aksilik olmazsa...
pazar günü de evlilik yıldönümümüz pazara kalırsa baya beklersiniz çünkü :KK16:

Ooooo nice yıllara. Kaç yıllık oldunuz?

Aslında ondan değil de ben yoruldum, tatilim tatil gibi geçmedi.
Genelde öyle bir görüntümüz var sanırım ama çok yoğun oluyoruz biz yaa. Okuldan en son çıkan benim sanırım çoğu zaman. Ama işlerimizi planlayabildiğimiz için şanslıyız. Sanırım ders anlatmaktan daha zevkli bir iş yapıyoruz, ama zorlukları da çok.

Bazen günde 10 defa verimli ders çalışmayı anlatıyorum.:KK1:Allah'ım bunun için mi okudum ben diyesim geliyor.

Gerçi bugünlerde bol bol sınav sonrası sendromları var, haftaya lise gezmeleri var.

Anladım cnm Allah kolaylık versin ne diyimm:KK9:

X