Yaza Merhaba Çekilişi

yazmışsın canım gözümden kaçmış pardon :KK17:
adım zeynep canım..
evet yarın çekilişi yapıcam kocişi işe gönderince 12 den sonra yazarım size kurbanlarınızı :KK16:
inşalah bir aksilik olmazsa...
pazar günü de evlilik yıldönümümüz pazara kalırsa baya beklersiniz çünkü :KK16:

Rabbim nice yıllar daha görmenizi nasip eylesin inşaAllah aşkınız hiç bitmesinn:KK16:

selam kızlar yazamıyorum uzun zamandır. hep koşuşturmaca.. umarm sorun olmuyordur:2:

akşaamm olsa da gitsekk diyenlerdenimm. vakitte bir türlü geçmez eminim akşama kadar:KK70:

selam kızlar...Cuma sentromu yaşayan varmı aranızdaaa:KK1:
cuma sendromu değil de mutluluğuuuu yaşıyorum :):)) ohhh 5 den sonraaa freeee DDD
Bana her gün sendrom:KK53:
ohooo :KK70::KK70::KK70:: bize her yer angara gibi oldu :KK70:

selam kızlar yazamıyorum uzun zamandır. hep koşuşturmaca.. umarm sorun olmuyordur:2:

akşaamm olsa da gitsekk diyenlerdenimm. vakitte bir türlü geçmez eminim akşama kadar:KK70:

vallahi vakit hıphızlı geçsin akşam olsun iş bitsin güzellikler başlasın :KK70:

cuma sendromu değil de mutluluğuuuu yaşıyorum :):)) ohhh 5 den sonraaa freeee DDD

ohooo :KK70::KK70::KK70:: bize her yer angara gibi oldu :KK70:

vallahi vakit hıphızlı geçsin akşam olsun iş bitsin güzellikler başlasın :KK70:

evet geçsin saatlerrrrrr......

şu çekilişte olsun artık ki ajanlık yapalım dimi:KK76::KK76:

yazmışsın canım gözümden kaçmış pardon :KK17:
adım zeynep canım..
evet yarın çekilişi yapıcam kocişi işe gönderince 12 den sonra yazarım size kurbanlarınızı :KK16:
inşalah bir aksilik olmazsa...
pazar günü de evlilik yıldönümümüz pazara kalırsa baya beklersiniz çünkü :KK16:

günaydın kızlaarr:)
zeyy nice nice yıllara ALLAH sevginizi saygınızı mutlulugunuzu hiç azaltmasın hep arttırsın :)

Öyle olmuş biraz:KK9:

o değil de kızlar inanılmaz bir halsizlik var bende.

Şöyle enerji veren bir gıda takviyesi biliyor musunuz? Vitamin tarzı bir şeyler?

kuzukooo :)) atom iç :)) bal muz süt :)))

mükemmel oluyor...
buarada kzuum sen yeni evlenmişsin ...mobilyaları nereden aldınız..ve ne kadara aldınız..biraz bilgi verir misn

hahahah o zaman sende çay kahve de işe yaramaz :KK1:

Öyle valla, hiç öyle uyku durumumu etkilemez:KK1:

kuzukooo :)) atom iç :)) bal muz süt :)))

mükemmel oluyor...
buarada kzuum sen yeni evlenmişsin ...mobilyaları nereden aldınız..ve ne kadara aldınız..biraz bilgi verir misn

Bal çok yerim ama dur bakayım.

Ben tüm mobilyalarımı enzadan aldım. Modelin ismi visage. Şimdilik çok memnunum, tavsiye ederim.
Yatak odası, koltuk takımı,yemek masası ve sandalyeler ile yatağımı toplam 10.000'e aldım.

Profilimden çeyiz topiğime bakabilirsin, orda resimleri olacaktı.

X