Yaza Merhaba Çekilişi

senden de canım hiç üzülme biz varız
Lokum mu??????????? ohhhh ne götürüyorsundur sen şimdi o lokumları..

yok be canım ben sevmıyorum sanırım elimin her an altında oldugundan

Gamze çok üzüldüm yaaa, hiç beklemezdim böyle bir şey, hele ki ondan.

Bir de gelip burda muhabbetler ederdi, takip ederdi.

Sen hiç sıkma canını, herkesin ettiği kendine aslında.

Gamze çok üzüldüm yaaa, hiç beklemezdim böyle bir şey, hele ki ondan.

Bir de gelip burda muhabbetler ederdi, takip ederdi.

Sen hiç sıkma canını, herkesin ettiği kendine aslında.

aynen cnm hediyesini alana kadar aktifti ama aldıktan sonra ne hikmet ortalardan kayboldu 23,05 tarihinden sonra hiçbir şey yazmamış topiğe en son 3,06 tarihinde sitem dolu bir mesaj yazmış o kadar 23 mayıstan sonra bir iki kere bizle alakasız topiklerde yazışmışaklıma bu zamana kadar kötü bir düşünce getirmedim ama artık engel olamıyorum bu düşünceme

Boşver canım sen sıkma canını. Özenilmemiş bir paket almaktansa böylesi daha iyi emin ol.

Merhaba kızlar uzunca bi aradan sonra ben geldim.

Finallerde bi bunalima girdim cektim elimi ayagimi herseyden:/ Bozulmadiniz dimi bana ugramiyor diye

Nasılsıniz gorusmeyeli???

Hediyeni gondermedi mi gerçekten:/ kim o peki??

Hayırlısı olsun İnsan elinden geleni yapsın, içi rahat olsun da en önemlisi o.

Bilmiyorum ki işte çok karmaşık duygular içerisindeyim. Bi kac haftadir kapattim kendimi dis dünyaya resmen. Okul bitmeden benim ruh sağlığım bitecek...

Bilmiyorum ki işte çok karmaşık duygular içerisindeyim. Bi kac haftadir kapattim kendimi dis dünyaya resmen. Okul bitmeden benim ruh sağlığım bitecek...

Sen son sınıftın değil mi? İnşallah az kaldı. Okulun son zamanları özellikle çok yıpratıcı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…