Yaza Merhaba Çekilişi

günaydın kızlar dün akşam yazdıklarınızı okudum ve evet bir şey yazmama deymeyeceğine karar verdim ve yazmadım içinde biraz vicdan olsaydı beni bu durumda bırakmazdı artık çok konuşmak istemiyorum şanssızlığıma veriyorum başıma böyle bişi geldi. benim bu çekilişten karım çok değerli arkadaşlıklarım oldu hepinizin ne kadar iyi yürekli insanlar olduğunu bir kez daha görmüş oldum iyi ki varsınız:KK16::KK16:

Tövbe tovbee.
Ayip vallahi

Konuyu okuyan benden başkasıda varmış... $Screenshot_2014-06-07-17-33-48.jpg

Yok...
zaten ben topiğe falan girmiyorum diyodu da görünce ekran alıntısı yapıyım dedim yalancı çıkmamak için...

Zeyy (= Ameliyat olduğum için girememiştim bir hafta kadar. Şimdi söylemeye fırsat buluyorum. Çekilişi çok güzel yönettiğini düşünüyorum..
Güzel arkadaşlıklara imza atmamızı sağladığın için teşekkür ederim.. (=

Son düzenleme:
Zeyy (= Ameliyat olduğum için girememiştim bir hafta kadar. Şimdi söylemeye fırsat buluyorum. Çekilişi çok güzel yönettiğini düşünüyorum..

Geçmiş olsun canım, umarım sağlığına kavuşmuşsundur.

Geçmiş olsun canım ne ameliyatı??
Sağol desteğin için..

Merhaba iyi geceler kimsecikler yok gerçi :26:

Geçmiş olsun acil sifalar diliyorum.

X