Yaza Merhaba Çekilişi

3. sezon finalinde ara verdim diziye yaa, çok fazla heyecandan kalbim duruyordu, biriksin de bi avazda bitsin dedim :KK53: artık dizi final yaptıgına göre ramazan gecelerime şenlendirebilirm onunla :KK8:

game of thones degıl canım sopranos...
Pek karı yok ortalıkta onda..
Bates Motel başladı şimdilerde onu izliyorum
birde Mentalist....
Dexter izledin mi?

dexter a aşığım ben :KK69:

günaydın kızlaarr

mutlu yıllar katilciğimmm :118:

Eki Görüntüle 1146875

canım kurbancıkıımmmm :KK16::KK16: çookk teşekkür ederiimmm :KK17::KK16::KK69:

kızlar yok valla gelen giden mesaj attım mavişe ama dönmedi hangi kargoya verdin kargoda sürünmesin yazık olacak aldıklarına dedim ama hala bir cevap yok:KK31:

atma msj artık gamze. Gerçkten boşver gitsin. Ben olsam msj falanda atmazdım..

valla cnm atmayacaktım ama ortada bir hediye varsa ve gerçekten verdiyse parasına yazık mundar olmasın diye mesaj attım yoksa hediye beklediğim yok artık:KK31:hiç böyle birşeyi hak etmiyordum kendime de yediremiyorum galiba aklıma geldikçe çok sinirleniyorum abla kardeş muhabbeti yaptık uzun uzun yazıştık kendimi kullanılmış hissediyorum...

valla cnm atmayacaktım ama ortada bir hediye varsa ve gerçekten verdiyse parasına yazık mundar olmasın diye mesaj attım yoksa hediye beklediğim yok artık:KK31:hiç böyle birşeyi hak etmiyordum kendime de yediremiyorum galiba aklıma geldikçe çok sinirleniyorum abla kardeş muhabbeti yaptık uzun uzun yazıştık kendimi kullanılmış hissediyorum...

o kadar muhabbet de ettiyseniz kandırmış olacagını da düşünmüyorum aslında gamzecim ama mesajlara cevap vermemesi de düşündürücü tabi :44: neyse takma şekerim, biz kendi aramızda hallederiz :KK34: bi sonraki çekilişi de sen organize et bence ne de olsa çok tecrube kazandın :KK33:

neyse böyle olması gerekiyormuş diyip kouyu kapatalım olurmu :KK34: Kargo geleceksede alma lütfen :KK50: Mundar olup olmamasıda boşver.. Kendini kötü hissetmemiş mesajlarına cvb vermemiş. Bırakalımda kargosu iade olunca kendini kötü hissetsin :KK50:
Mavişim ne gzl buralardan muhabetteydin. Hep dediğimiz şey. Işiniz olabilir ama nezaket icabı bir msaj at. Ne kaybedersin. 10sn ancak alır.

neyse böyle olması gerekiyormuş diyip kouyu kapatalım olurmu :KK34: Kargo geleceksede alma lütfen :KK50: Mundar olup olmamasıda boşver.. Kendini kötü hissetmemiş mesajlarına cvb vermemiş. Bırakalımda kargosu iade olunca kendini kötü hissetsin :KK50:
Mavişim ne gzl buralardan muhabetteydin. Hep dediğimiz şey. Işiniz olabilir ama nezaket icabı bir msaj at. Ne kaybedersin. 10sn ancak alır.

kargoyu almamayı bende düşünüyorum cnm hele bugün gelmezse daha sinir olacağım çünkü zaten kırgınlıklar oldu alacağım hediyelerin hayrını göreceğimi sanmıyorum:KK31:

ben katilimi çok sevmiştim böyle olacağını aklımdan dahi geçirmedim aslında ilk katıldığım çekilişte bile ya geri dönüş olmazsa fikri aklımın ucuna bile gelmedi çünkü burda böyle üçkağıt düşünen insanların olmadığını adım gibi biliyorum kendi aldığı hediyeyi kar görüp karşısındakini düşünmeyen bencil insanlar yok burda olmamalı:KK50::KK50:

valla cnm burayada yazdı banada mesaj attı pazartesi günü bugün kargoya verdim diye yalan olmayacağını umuyorum ama eğer yalansa hakkımı helal etmiyecem:KK31:hediyeler için değil beni enayi gibi 2 haftadır bekletiyor:KK31:

Teeee güney koreden, deniz yoluyla kargo elime 10 günde geçti??
Bu arkadaş papaiyenigine de yaşamıyorsa bariz sallıyor:KK1:

X