Yaza Merhaba Çekilişi

ben HOUSE dizisini gece gündüz başından kalkmadan 3 haftada 5 sezon bitirdim :KK53: ama resmen yemegi bile diziyi izlerken yiyordum o kadar çıkmıyordum odamdan :KK53:
vayy sen aşmışsın artık ama helal olsun diyorum:KK6:

bir ara keremin vücuduna hayranım diye bende kas yapacam demişti benim herif:KK9::KK9::KK9: sonra ona olan hayranlığımdan vazgeçtim ama TEK KURAL AHMET KURALDAN vazgeçmem:KK9::KK9: 1 haftada işler güçlerin bütün bölümlerini tekrardan izledim eşim çıldırıyordu evde:KK60:
ya benım keremin vücudundan ziyade tavırları hoşuma gidiyor, zeynebe bakışı , onu gıcık ederken gülüşü falan çok gerçekçi çok içten geliyo zeyneple mutlu olsunlar :KK16: cidden ergen oldum bu diziyle :KK16:

bana ruya degil gibi geldi ama bilemedim :44:

rüya olmasını ümit ediyorum:KK31:
ben son bolumu izlemedim de o kadar plan boşa mı gıttı yanı , akselin babası öldüyse jalenin plan bozuldu demektir.. güneş nolcak.. 4-5 bölüm önc yıllar geçmiş zeyneple ropörtaj yapıyorlar gibi bi sahne vardı .. orda arkadan bi kız çocuğu sesi geliyordu acaba kerem de mi ölecek .. gölyazıdaki çocuğu da diziye kattılar sonra onla mı evlencek ki ama oyle olmasın yafff:KK14::KK14::KK14:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yazdklarn görünmüyor hemşeriim :KK3:

vayy sen aşmışsın artık ama helal olsun diyorum:KK6:

ben son bolumu izlemedim de o kadar plan boşa mı gıttı yanı , akselin babası öldüyse jalenin plan bozuldu demektir.. güneş nolcak.. 4-5 bölüm önc yıllar geçmiş zeyneple ropörtaj yapıyorlar gibi bi sahne vardı .. orda arkadan bi kız çocuğu sesi geliyordu acaba kerem de mi ölecek .. gölyazıdaki çocuğu da diziye kattılar sonra onla mı evlencek ki ama oyle olmasın yafff:KK14::KK14::KK14:

o diziyi izledigim sırada nişanlımdan ayrılmıştım da düşünmemek için kendimi diziye vermiştim :KK53:

yaa o kadar çok karıştırdılar ki diziyi :26: aksel in babası ölmüş fragmandan anladıgım kadarıyla ama kerem i de öldürmezler bence :KK50: ee o zaman beklenecek bişey kalmaz ki :KK30:

o diziyi izledigim sırada nişanlımdan ayrılmıştım da düşünmemek için kendimi diziye vermiştim :KK53:

yaa o kadar çok karıştırdılar ki diziyi :26: aksel in babası ölmüş fragmandan anladıgım kadarıyla ama kerem i de öldürmezler bence :KK50: ee o zaman beklenecek bişey kalmaz ki :KK30:

evet bence de bizim dizilerde başrol ölmez kolay kolay :KK1: game of thrones da her hafta biri ölüyor kimsenin gözünün yaşına bakmıyolar :KK30:

evet bence de bizim dizilerde başrol ölmez kolay kolay :KK1: game of thrones da her hafta biri ölüyor kimsenin gözünün yaşına bakmıyolar :KK30:

game of thrones un ilk iki sezounu izledim, şimdi bölüm biriktiriyorum yazın breaking bad i bitirri bitirmez game of thrones u izleyecegm :KK53:

hımm devamlılıgı olan dizi seviyorsun sanırım.Sopranos fena değil canım.

hehehe onu denedik ama ben kıskancım biraz, çok sevmiyom öyle cıbıl cıbıl dolanan kadın
rahatsız oldum bıraktık o nedenle :KK1:
şuan izlediklerimiz var baya.. ama onun gibisi yok tabi :KK16:

hehehe onu denedik ama ben kıskancım biraz, çok sevmiyom öyle cıbıl cıbıl dolanan kadın
rahatsız oldum bıraktık o nedenle :KK1:
şuan izlediklerimiz var baya.. ama onun gibisi yok tabi :KK16:

game of thones degıl canım sopranos...
Pek karı yok ortalıkta onda..
Bates Motel başladı şimdilerde onu izliyorum
birde Mentalist....
Dexter izledin mi?

game of thones degıl canım sopranos...
Pek karı yok ortalıkta onda..
Bates Motel başladı şimdilerde onu izliyorum
birde Mentalist....
Dexter izledin mi?

sopranostan bahsediyorum ben de
ilk 2-3 bölümü izledik vardı striptizciler metresler falan :KK9: devamını getirmedik belki sonradan yoktur .
dexter da eşim izledi bitirdi ben de 4 sezon izlemiştim..
metalisti çok seviyoruz zaten :KK16:
bates moteli de izlemedim ama bi ara düşünmüştüm
yeni diziye başlamayız muhtemelen çok var takip ettiğimiz şuan

Son düzenleme:
Günaydın kızlarrrr:KK16:

oppql5.gif

sopranostan bahsediyorum ben de
ilk 2-3 bölümü izledik vardı striptizciler metresler falan :KK9: devamını getirmedik belki sonradan yoktur diye..
dexter da eşim izledi bitirdi ben de 4 sezon izlemiştim..
metalisti çok seviyoruz zaten :KK16:
bates moteli de izlemedim ama bi ara düşünmüştüm
yeni diziye başlamayız muhtemelen çok var takip ettiğimiz şuan

benımde öyle sanırım 7 tane falan. su anda devam ettıklerım
mentalist-walking dead-orphan black-nikita-family guy-supernatural-anger management :KK76::KK76::KK76::KK76:

benımde öyle sanırım 7 tane falan. su anda devam ettıklerım
mentalist-walking dead-orphan black-nikita-family guy-supernatural-anger management :KK76::KK76::KK76::KK76:

benim kendi takip ettiklerim ve eşimle birlikte izlediklerimiz var da kendiminkilere hiç vakit ayıramıyom
supernatural mesela benimkilerden :KK69: amaaa çoook geride kaldım
yabancı dizi izlemek güzel şey :KK16:

günaydın kızlaarr

mutlu yıllar katilciğimmm :118:

$bday01b-bday-birthday-cake-smiley-emoticon-000292-large.gif

X