Yaza Merhaba Çekilişi

o imza ne kız ne yapıyor öyle iki tane çarpasım geldi adama

hediye topiğine resim koyacağın anı sabırsızlıkla bekliyorumm

slm kızlar giremedim kaç gündür topiğe nasılsınız baalım bu arada yeni çekiliş kararlaştırıldımı?

ben de aldırmıyorum hatta hiç aldırmadım sonradan üstten çıkanları aldırıyorum o da bayramdaaan bayrama çocukluk kaşlarımı seviyorum

deli ya çok güldüm bende de hiç özen yok ya eve gelip köös kös oturcağma bi fön çeksem saçımı düzleştirsem harika olcak dün sıfır makyaj gittim öğlen bı ruj surdum bugun de kalem sürdüm saçımı da ördüm çıktım düzleştirici var , maşa var evde üşenyrm hala , lens var günü geçcek duruyo oyle takıyorum gözlüğü çıkıyrm sizin gibi bakımlı olmak isterdm

biri şu barilla'nın makarna reklamını kaldırsınn yahuu her foruma girdiğimde yazık bana
ben de koroplast reklamı var değişelim

aynen eşim çok kıskanıyor ama ilk çıktığı günden beri hayranıyımküçüklüğünü bilirim keretanın

kardeş payından sonra daha çok sevdi eşim , ama ben de zeyker fanı oldum resmen, kerem bürsin hayranıyım diyemem ama dizideki aşkları birbirlerine tavırlarına hayranım , ha bi de spor kıyafetlere hayranım onlar yüzünden kendinden eldivenli mont aldım ki hayatımda adidas nike hayranlığım olmamıştı o dizide ne gıyseler alasım geliyor geç ergenlik mi yaşıyorum acaba artık eşim evde yokken izliyrm yoksa dalga geciyor tabi kerem kıskançlığının da etkisi var bu gülüş de ankaranın dikmenindeki taliye'nin gülüşü gibi hı hmm

Son düzenleme:

aksel kerem i vuruyor bu hafta reklamlarda gördüm

evet ya karışmış ortalık bi rahat yüzü göremedi garipler zaten ben hafta hafta takip etmıyorum artık gıcık oluyorm sonradan sardırarak izliyrm netten

yabancı dizileri öyle yapıyorum ben yoksa 45 dk izlemek yetmiyor bana

yabancı dizileri öyle yapıyorum ben yoksa 45 dk izlemek yetmiyor bana

aa evet yabancı dizide arka arkaya izlemenin tadı başka yıllar once lost'u öyle izlemiştm ben gecede 4 bölüm falan izlediğim oluyodu sanırm, geçen yaz da game of thrones 'u izledk eşimde şimdi pazartesileri bi bölüm kesmiyo

ben HOUSE dizisini gece gündüz başından kalkmadan 3 haftada 5 sezon bitirdim ama resmen yemegi bile diziyi izlerken yiyordum o kadar çıkmıyordum odamdan

bir ara keremin vücuduna hayranım diye bende kas yapacam demişti benim herif sonra ona olan hayranlığımdan vazgeçtim ama TEK KURAL AHMET KURALDAN vazgeçmem 1 haftada işler güçlerin bütün bölümlerini tekrardan izledim eşim çıldırıyordu evde

dizileri bana sorun :)ara veren ne zaman başlayacaklar.konu ne kurgu nasıl hepsi cevabı bende:)azzzz sonra:):)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…