Yaza Merhaba Çekilişi

toplaşın toplaşın ben tek başıma yetemedim özel mesajlara falan...
2 kişi moderatör olursa daha iyi olur :KK53:

2 kişi moderator iyi olur da aynı şehirde olmaları lazım işte :26:

gamze sen izmirdeydin dimi :26: sana yardımcı olacak birini bulamaz mıyız acaba :26:

hediyelerini zamanında gönderip, en azından her gün bir selam verebildiysen bu topiğe alabiliriz seni de :KK33:

o degil de hergun selam vermeyi şart koşarsak ben katılamayacagım çekilişe onu ne yapacaz :KK53::KK53:

hediyeleri ayın 20sinde verebilmek için gece 2de paketleme yaptım :) onda sıkıntı yok çok şükür ama hergün slm kısmında inşallah yaparım ya benim işler fena yogun oluyo ama en azından bi slm vermeye çalışırım :)

hediyeleri ayın 20sinde verebilmek için gece 2de paketleme yaptım :) onda sıkıntı yok çok şükür ama hergün slm kısmında inşallah yaparım ya benim işler fena yogun oluyo ama en azından bi slm vermeye çalışırım :)

hediyelerini zamanında gönderdin ya ordan + puanın var senin merak etme :KK1:

selam verme konusunda da şaka diyprum zaten ben :KK34: herkesin işi olabilir bu çok normal, hepimiz bi işlerde koşturuyoruz çünkü :KK34: ama burda konuşup eğlennice daha tatlı oluyor diye dedim ben :KK16: ama iş yogunlugu söz konusu olunca kimse ses edemez ki, bende haftada 2 3 gün hiç uğrayamadım buraya :KK50:

hediyelerini zamanında gönderdin ya ordan + puanın var senin merak etme :KK1:

selam verme konusunda da şaka diyprum zaten ben :KK34: herkesin işi olabilir bu çok normal, hepimiz bi işlerde koşturuyoruz çünkü :KK34: ama burda konuşup eğlennice daha tatlı oluyor diye dedim ben :KK16: ama iş yogunlugu söz konusu olunca kimse ses edemez ki, bende haftada 2 3 gün hiç uğrayamadım buraya :KK50:

evet canım haklısın bura vakit geçirince çok daha güzel oluyo sadece kurbanın ve katilinle degil diger kişilerlede dostluk kurabiliyorsun :)

ben izmirdeyim kızlar:44:özel mesajlada yapılabilir fikir birliği olur kimi dahil edelim kimi çıkaralım diye:KK53::KK53: :KK1::KK1:

iyide çekilişten çıkarılacaklara nasıl söyleyecegiz bunu :44: sen bi daha gelme diye de denmez ki :KK50: aha kalbim yumuşadı bile :KK53::KK53:

bende varım bende bende:KK9::KK9::KK9::KK9:

sen kesinlikle varsın zaten :KK1: çoğu kişiden daha fazla girdin bu topiğe :KK1:

iyide çekilişten çıkarılacaklara nasıl söyleyecegiz bunu :44: sen bi daha gelme diye de denmez ki :KK50: aha kalbim yumuşadı bile :KK53::KK53:

sen kesinlikle varsın zaten :KK1: çoğu kişiden daha fazla girdin bu topiğe :KK1:

ben derim gelme diye olmaz mı :KK6:.
ya ben cok istedim katılmayı hatta eşiminde haberi aa ne güzel dedi falan ama nasip olmadı. bir dahaki sefere katıl mutlaka dedi.Koca korkumda yok:KK16:

X