Yaza Merhaba Çekilişi

hea leyn bizim gız. Netcen afiyon mis miss.. Eki Görüntüle 1134147

gıyneş acık gıyneş

genelde afyonlu veya konyalı bi teyze yakınlık gösteriyrsa bekar oğlu yeğeni hatta komşusu vardır

anaaaam elifcim ya ben de mesaj beklıyordum senden nete giremedm fazla bugün sen de buradan yazmışsın
beğenmene çok sevındım, iyi ki göndermişim tuniği
diğer bluz oldu mu ya onu çok tereddütlü aldım butikten aldığım için değişim de olmadı umarım olmuştur güle güle güzel günlerde kullan

Kozlar yarin milli piyango çekilişi var cikarsa isteyenlere saat gondericigim
Dua edin de inşallah cikar

hediyeye bayılırım, inşallah çıkar biletine ikramiye

yine neden kavga ediyorsunuz kız

Söz alirim sana da cikar sa o saatden
Biz pikniğe gidecektir bu hafta sonu 2 hafta önce planladik.
Erkek kardeşi demiş ki bende sevgilisialiyim beraber gidelim .
Bizimki de tamam olur ddemiş.
Ne isi var onların biz romantik birşeyler yapalim dedik iyi ki.
Ucunuz gidin dedim.

kardeşi biz de gelelim deyince hayır diyememiştir canım, başka zaman da başbaşa gidersiniz şimdilik 4 kişi gidin eglenceli olmaz mı

ee o zaman senin adam baya kaşınmış

yaa çok uykum vardı makyajımı çıkarttım yüzümü yıkadım açıldı yine yeminle problemim var benm akıldan

Tel sessizce ne mesajina ne aramalarina bakmiyirum kudursun
Bende de uyku problemi vardi papatya cayi içtim bir ara düzeldi şimdi yine basladi , sende denesene.
Gece 4 te yattim sabah 9 bucukta uyandim
Manyak miyim ne

Tel sessizce ne mesajina ne aramalarina bakmiyirum kudursun
Bende de uyku problemi vardi papatya cayi içtim bir ara düzeldi şimdi yine basladi , sende denesene.
Gece 4 te yattim sabah 9 bucukta uyandim
Manyak miyim ne

3 gündür ben de hep az uyuyorum, bugun kaçta yatarsam yatayım sabah erken kalkmayacagım en azından ona güveniyorum

bana hiç bişey fayda etmiyor yaaa :26: enerji içecegi içip yatıp uyudugumu bilirim ben

3 gündür ben de hep az uyuyorum, bugun kaçta yatarsam yatayım sabah erken kalkmayacagım en azından ona güveniyorum

bana hiç bişey fayda etmiyor yaaa :26: enerji içecegi içip yatıp uyudugumu bilirim ben

Doktora git bi istersen.
Uykusuzluk cok kotu ya.

Doktora git bi istersen.
Uykusuzluk cok kotu ya.

yaa saçma sapan ilaç veriyorlar, o da mal ediyor insanı

bide bu ara proje yetiştirdigim için de uykusuz kalıyorum zaten :26: toplantılar falan baya sıklaştı neyse ki yarın toplantı yok, öncesinde bolca uyku var, sonrasında da gezme

Kolay gelsin canimcim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…