Yaza Merhaba Çekilişi

katilim dünde aradı şimdide bugunde aradı :KK16::KK16::KK16::KK16: pek tatlı sesi var :KK17:

Son düzenleme:
Sefimli olabilir bence seninki. Toredo'ya nedense ihtimal vermiyorum.

Kız daha bebiş minicik, niye uyuyamadın?

canım bende kötü bir illet var. Huzursuz bacak sendromu. Doktora dediğimde bile bana nasıl acıyarak baktı anlatamam. Uykuda ayak devamlı hareket etmek istiyor kontrol edemiyorsun haliyle uyanıyorsun. ezana kadar yatakta döndüm durdum. Allahtan eşimin uykusu derin sövmedi bana:KK14:.

canım bende kötü bir illet var. Huzursuz bacak sendromu. Doktora dediğimde bile bana nasıl acıyarak baktı anlatamam. Uykuda ayak devamlı hareket etmek istiyor kontrol edemiyorsun haliyle uyanıyorsun. ezana kadar yatakta döndüm durdum. Allahtan eşimin uykusu derin sövmedi bana:KK14:.

Duymuştum ama içeriğini bilmiyordum. Geçmiş olsun:26: E bunun bir sebebi ya da tedavisi yok mu?

Duymuştum ama içeriğini bilmiyordum. Geçmiş olsun:26: E bunun bir sebebi ya da tedavisi yok mu?

yok malesef hamilelikte hareket azalacagından ve kan dolaşımı artacagından cok sık olmaya başladı. Demir eksikliği olabilir rahatlatıcı..Doktora gidince demir ilacı yazdırmaya calısayım kendime bari :KK9:.
gerçi form korumaya yardımcı bu yüzden günde 10 km yürüdüğümü biliyorum:KK9:

yok malesef hamilelikte hareket azalacagından ve kan dolaşımı artacagından cok sık olmaya başladı. Demir eksikliği olabilir rahatlatıcı..Doktora gidince demir ilacı yazdırmaya calısayım kendime bari :KK9:.
gerçi form korumaya yardımcı bu yüzden günde 10 km yürüdüğümü biliyorum:KK9:

Canım Allah şifa versin:KK31: Demir ilacı iyi geliyorsa ihmal etme, yazdır mutlaka.

aynı problem ablamda da vardı psikoloğa gitti yatıştırıcılar falan azaldı baya sonra geçti

geçmiş olsun tatlı hamilelikte daha çok yorar bu hastalık seni:KK31:

aynı problem ablamda da vardı psikoloğa gitti yatıştırıcılar falan azaldı baya sonra geçti

geçmiş olsun tatlı hamilelikte daha çok yorar bu hastalık seni:KK31:

psikolog nörolog...olag bulog kimi bulduysam gittim ama çözüm olmadı..ne güzel ablan atlatmış. Darısı başıma:KK17:

yağmurrrrrrrrrrrrrr yağmurrrrrrrrrr

geri verecekkkkkkkkkkkkkk buharlaşan sevgimiziiiiiiiiiiiii :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

X