Yaza Merhaba Çekilişi

Hepimiz anlayışlı insanlarız..
Kimse onlarca parça hediye beklemiyor ama...
Madem böyle bir sorumluluk altına girdik,sorumluluğumuzu bilip ona göre davranmalıyız.
İmkan yoksa bir kitap yada ne bileyim toka alınır,güzelce paketleyip yanına güzel bir mektup yazılır ve gönderilir.(zamanında)
Yada hiç katılmayız olur biter.
Bir msj atılabilir çok mu zor?
"Kusura bakma kurbanım,çok yoğunum seninle ilgilenemedim"yazmak neden zor olsun?

Gözümün önüne Flash Tv'deki Dilberay'ın programı var ya, Kader Mahkumları mı ne, o geldi:KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK60::KK60: parmaklıkların ardındalar birde:KK9::KK9::KK9:
Bak yine susamadım yaa..:KK14:
bazen susmamak en iyisi ama biz ne dersek diyelim hep bahane vardır ben akşam iş çıkışı 8den sonra gidip tamamladım kurbanımın hediyelerini ne olursa olsun ölüm ya da sağlık problemi olmadığı müddetçe bahane sayılmaz hiçbir şey:KK31:

Soğuk mu?:KK53:buralara da yağsa toprak bir kana kana içse keşke..:KK50:
İstanbuldan sonra Afyon vay bee..:KK6:

ben donuyorum şahsen hala ayağımda botlar ve 2 kat çorap var inanmayanlara anında çekim yapıp gonderebilirim:KK1::KK1::KK1:
hemde bakırköy floryadan geldim. Babamın ve annemin iş dolayısı ile ordaydık. sonra emeklilik falan dediler Afyona geldik. Ama sevıyorum ya minnak şehrimi. Zaten evcimenım ev benim için daha degerli:KK1:

ben donuyorum şahsen hala ayağımda botlar ve 2 kat çorap var inanmayanlara anında çekim yapıp gonderebilirim:KK1::KK1::KK1:
hemde bakırköy floryadan geldim. Babamın ve annemin iş dolayısı ile ordaydık. sonra emeklilik falan dediler Afyona geldik. Ama sevıyorum ya minnak şehrimi. Zaten evcimenım ev benim için daha degerli:KK1:
Hayırlısı olsun canım,bir zaman sonra alıştığın yer yurdun oluyor işte.
Bende Bursadan geldim İstanbula evlenince,çok zorlandım hala alışabilmiş değilim açıkcası ama mecbur işte.

Hayırlısı olsun canım,bir zaman sonra alıştığın yer yurdun oluyor işte.
Bende Bursadan geldim İstanbula evlenince,çok zorlandım hala alışabilmiş değilim açıkcası ama mecbur işte.

amannn sevmiyorum ben İstanbulu neden bilmiyorum.İzmiri çok severim ama.. İstanbulda hep bir koşturmaca. Sanırım İstanbuldayken kreş köşelerinde büyüdüğüm için annemi ve babamı benden alan şehir diye sevemedım. Afyon da annemle babamı verdi bana:KK16:

amannn sevmiyorum ben İstanbulu neden bilmiyorum.İzmiri çok severim ama.. İstanbulda hep bir koşturmaca. Sanırım İstanbuldayken kreş köşelerinde büyüdüğüm için annemi ve babamı benden alan şehir diye sevemedım. Afyon da annemle babamı verdi bana:KK16:

Vayyy ne güzel bir cümle..:KK16:

tünaydın kızlarr:KK64::KK64::KK64: bizim burasıda yanıyor deli gibi terliyorum dondurma olsaydıda yeseydik:131::131:

Selammm:KK3:burasıda kaynıyor,oturduğum yerde boncuk boncuk ter döküyorum..:KK6:

tünaydın kızlarr:KK64::KK64::KK64: bizim burasıda yanıyor deli gibi terliyorum dondurma olsaydıda yeseydik:131::131:

burada yağmur yağdı yağıcak:KK16:
buraya gelin :KK1:

$rain-052.gif

burada yağmur yağdı yağıcak:KK16:
buraya gelin :KK1:

Koşa koşa gelirim valla çok severim yagmurda ıslanmayı :KK51:
Eki Görüntüle 1134089

Selammm:KK3:burasıda kaynıyor,oturduğum yerde boncuk boncuk ter döküyorum..:KK6:

daha şimdiden böyle bakalım napıcaz agustosta :KK31:

Günaydın kızlarrr:KK16: Sabah uyanmakta çok zorlandım, üzerimde ölü toprağı var sanki.

Geçmiş olsun canım, iyi haberlerle gelirsin inşallah. Ben de yakın zamanda bir doktor ziyareti yapacaım:KK31:
Sagol canım valla çok yoruyor bu hastahaneler beni devlet hastaneside olunca o gün bugün diye bir sürü zaman geçiyor.Yarın tekrar gidicem sonra 1 hafta sonra yoruldum şimdiden :KK50:

:KK60::KK60: parmaklıkların ardındalar birde:KK9::KK9::KK9:

bazen susmamak en iyisi ama biz ne dersek diyelim hep bahane vardır ben akşam iş çıkışı 8den sonra gidip tamamladım kurbanımın hediyelerini ne olursa olsun ölüm ya da sağlık problemi olmadığı müddetçe bahane sayılmaz hiçbir şey:KK31:

Tesekkur ederimm dusunceli katilcigim benimmmm:KK16:

X