Yaza Merhaba Çekilişi

Fedakarlık yapmamayı öğren eylülüm,sana bir abla tavsiyesi.:KK31:
Bencil olmak en iyisi bazen,bak sonra üzülen sen oluyorsun tatlım benim.

evet onu farkettım ama geç oldu :KK50:

insan önce kendi mutluluğunu düşünmeliymiş , boşuna dememişler çok sevdiğinle değil seni çok sevenle evlen diye :KK14::KK14:

insan önce kendi mutluluğunu düşünmeliymiş , boşuna dememişler çok sevdiğinle değil seni çok sevenle evlen diye :KK14::KK14:

ben yaptım valla. Çok mutluyum sanırım dünyada da benden mutlusu yok diyebiliyorum. seni seven adam zaten hayatını senın mutluluguna adıyor.Hal böyle olunca mutsuz olmak için sebebinde kalmıyor..

ben yaptım valla. Çok mutluyum sanırım dünyada da benden mutlusu yok diyebiliyorum. seni seven adam zaten hayatını senın mutluluguna adıyor.Hal böyle olunca mutsuz olmak için sebebinde kalmıyor..

sen evlenmeden bişey hisediyormuydun peki :26:

insan önce kendi mutluluğunu düşünmeliymiş , boşuna dememişler çok sevdiğinle değil seni çok sevenle evlen diye :KK14::KK14:[/

Geçte olsa farketmen güzel bir başlangış canım.
Tek taraflı yapılan fedakarlık ziyandır bana göre.
Aklını başına topla en kısa zamanda..
Yazık değil mi boşu boşuna dökülen incilerine?:KK20:

sen evlenmeden bişey hisediyormuydun peki :26:

benim için kesinlikle doğru insan diyordum.ailesi ile tanıştık kp kv görünce harika insanlardı. Aile yaşantıları mükemmeldi.. ama evlendikten sonra asla değişmediğini gördüğümde bir anda adama aşık oldum.:KK16:Ama evlenmeden önce saygım ve biraz hislerim vardı

aynen öyle canlarrr:KK16::KK16:
ben zaten edicem :KK34::KK34:
buaradaki kızlar inşALLAH etsin sana diye teklifte bulundum :KK53:

heeeee tamam canım çok sağolun:KK19::KK19:

benim için kesinlikle doğru insan diyordum.ailesi ile tanıştık kp kv görünce harika insanlardı. Aile yaşantıları mükemmeldi.. ama evlendikten sonra asla değişmediğini gördüğümde bir anda adama aşık oldum.:KK16:Ama evlenmeden önce saygım ve biraz hislerim vardı

benim başımada böyle bişi geldi. ama ben cesaret edemedim:KK31: bide kalbimde başkası olunca kabul edemedim :KK31: (ozaman sevgilim yoktu)
ama hep derim çok ii çok doğru bir insan diye..

Son düzenleme:
Heyyooo günaydıınnn:KK16:

Geçmişi okudum bir yandan da işlerimi bitirmeye çalışıyorumm :KK31:

İstanbulda sıcak, klimayı açıyolar o da tam belime geliyo zaten hastayım savaş veriyorum iki gündür resmen :KK53:

Heyyooo günaydıınnn:KK16:

Geçmişi okudum bir yandan da işlerimi bitirmeye çalışıyorumm :KK31:

İstanbulda sıcak, klimayı açıyolar o da tam belime geliyo zaten hastayım savaş veriyorum iki gündür resmen :KK53:

atlatamadınmı kuzum. gidip ilaç falan aldınmı. ben biraz toparlandım ama hala var birazcık. :2:

aynen öyle canlarrr:KK16::KK16:

:KK16: ben doğru diyebiliyorsanız aşkı aramayın diyorum aşk öyle bir geliyor kii. Adam yan odadayken özlüyorum şu anda:KK16:
heeeee tamam canım çok sağolun:KK19::KK19:

benim başımada böyle bişi geldi. ama ben cesaret edemedim:KK31: bide kalbimde başkası olunca kabul edemedim :KK31: (ozaman sevgilim yoktu)
ama hep derim çok ii çok doğru bir insan diye..

başkası oldugundan olmuştur. Benım beynimde kalbimde bomboştu sanırım ondan kabullenmem cok kolay oldu. iyi ki de oldu.:KK16:

ben eşime deli gibi aşıktım 1,5 sene flört ettik ayrılığın lafı geçmedi aramızda onu görmediğimde nefes alamıyordum o kadar yani ama daha mantıklı olmayı başarsaydım evlenmezdim kötü huylarından falan mı hayır ama mantıklı düşünen gamzenin kriterlerine uymayacak biri:KK9: ama hala çok seviyorum eşimi o da beni seviyor:KK76::KK76::KK9::KK9:

insan önce kendi mutluluğunu düşünmeliymiş , boşuna dememişler çok sevdiğinle değil seni çok sevenle evlen diye :KK14::KK14:[/

Geçte olsa farketmen güzel bir başlangış canım.
Tek taraflı yapılan fedakarlık ziyandır bana göre.
Aklını başına topla en kısa zamanda..
Yazık değil mi boşu boşuna dökülen incilerine?:KK20:

eylülcüğüm bak true ne güzel şeyler yazmış dinle bence evet tek taraflı fedakarlık ziyandan başka bir şey değil sonra yarın bir gün dönüp yapmasaydın dediklerini duyarsın:KK31:

X