Yaza Merhaba Çekilişi

Fedakarlık yapmamayı öğren eylülüm,sana bir abla tavsiyesi.
Bencil olmak en iyisi bazen,bak sonra üzülen sen oluyorsun tatlım benim.

evet onu farkettım ama geç oldu

insan önce kendi mutluluğunu düşünmeliymiş , boşuna dememişler çok sevdiğinle değil seni çok sevenle evlen diye

evet onu farkettım ama geç oldu

insan önce kendi mutluluğunu düşünmeliymiş , boşuna dememişler çok sevdiğinle değil seni çok sevenle evlen diye

ben yaptım valla. Çok mutluyum sanırım dünyada da benden mutlusu yok diyebiliyorum. seni seven adam zaten hayatını senın mutluluguna adıyor.Hal böyle olunca mutsuz olmak için sebebinde kalmıyor..

ben yaptım valla. Çok mutluyum sanırım dünyada da benden mutlusu yok diyebiliyorum. seni seven adam zaten hayatını senın mutluluguna adıyor.Hal böyle olunca mutsuz olmak için sebebinde kalmıyor..

sen evlenmeden bişey hisediyormuydun peki :26:

sen evlenmeden bişey hisediyormuydun peki :26:

benim için kesinlikle doğru insan diyordum.ailesi ile tanıştık kp kv görünce harika insanlardı. Aile yaşantıları mükemmeldi.. ama evlendikten sonra asla değişmediğini gördüğümde bir anda adama aşık oldum.Ama evlenmeden önce saygım ve biraz hislerim vardı

aynen öyle canlarrr
ben zaten edicem
buaradaki kızlar inşALLAH etsin sana diye teklifte bulundum

heeeee tamam canım çok sağolun

benim başımada böyle bişi geldi. ama ben cesaret edemedim bide kalbimde başkası olunca kabul edemedim (ozaman sevgilim yoktu)
ama hep derim çok ii çok doğru bir insan diye..

Son düzenleme:
Heyyooo günaydıınnn

Geçmişi okudum bir yandan da işlerimi bitirmeye çalışıyorumm

İstanbulda sıcak, klimayı açıyolar o da tam belime geliyo zaten hastayım savaş veriyorum iki gündür resmen

atlatamadınmı kuzum. gidip ilaç falan aldınmı. ben biraz toparlandım ama hala var birazcık. :2:

aynen öyle canlarrr

ben doğru diyebiliyorsanız aşkı aramayın diyorum aşk öyle bir geliyor kii. Adam yan odadayken özlüyorum şu anda
heeeee tamam canım çok sağolun

benim başımada böyle bişi geldi. ama ben cesaret edemedim bide kalbimde başkası olunca kabul edemedim (ozaman sevgilim yoktu)
ama hep derim çok ii çok doğru bir insan diye..

başkası oldugundan olmuştur. Benım beynimde kalbimde bomboştu sanırım ondan kabullenmem cok kolay oldu. iyi ki de oldu.

ben eşime deli gibi aşıktım 1,5 sene flört ettik ayrılığın lafı geçmedi aramızda onu görmediğimde nefes alamıyordum o kadar yani ama daha mantıklı olmayı başarsaydım evlenmezdim kötü huylarından falan mı hayır ama mantıklı düşünen gamzenin kriterlerine uymayacak biri ama hala çok seviyorum eşimi o da beni seviyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…