Yaza Merhaba Çekilişi

Günaydin millet :)
Herkesler iyidir ins
Benim hediyeler ben dönene kadar gelir diye umuyorum bakalım

Trueeeee duy sesimi baska yazmadin bana hic yoksa begenmedin mi :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok begenmiş. kolye pantolonmuydu onlara da çok begenmiş :21:
bizde çok beğendik kesene bereket :KK9::KK9::KK9::KK9:

bidaha romada olamican iyi vakit geçir bebek :KK14::KK14::KK14:

:111: günaydın eylülcüüükkk :111:

valla su anda 18 derece gösteriyor içerisi siz düşünün. kışın da cehenneme dönüyor. ilin en eski binası. Gevezek bilir eski adliye binası

abooww daha kötüymüş sizin orası düne kadar bizde donuyoduk valla herkes yanıyoruzzz yazınca benim donmam abes oluyodu :KK9:

donuyorum ben ya. hala ayagımda bot altında 2 kat çorap. sırtımda kazak var.. Çalıştıgım bina taş bina...yazları buz gibi ama haddinden fazla ya:KK30:

ııı... şeyy.... :26:

aramıza kutuplardan kaıtlanlar var demek ne güzeeel :KK53: :KK9:

şaka bi yana, nerde yaşıyorsun sen?

ben hamile kaldıktan sonra ki bütün rüyalarım doğum üzerine.Yeni doğum teknikleri bile geliştirdim rüyamda.. Doktor bebek tersten geliyor dedi ben ağzımdan ıkınıyordum:KK14::KK1::KK1::KK1:..
Neden ya benım bu hayal dünyam neden bu kadar geniş:KK53:

Benim rüyalarım hep polisiye, cinayet falan. Bir keresinde bi arkadaşımı öldürmüşüm, çöp poşetine koymuşum. Masanın altında. İçinden kan falan damlıyor.

Bir keresinde Hülya Avşar'ın bedenine çelikten uzaylı varlıklar girmiş. Robocop gibi falan olmuş.

Bir keresinde Survavior'a katılmışım, ordaki eleman bana aşık olmuş(Kocam duymasın)

izmir yanıyor izmir çok sıcak kızlar deniz havası var gelin denize girelim:KK1::KK1:

Bizde düne kadar yağmur vardı, hatta sırılsıklam oldum. Ev soğuk, iki kat çorap giyiyorum. Kışın bile böyle üşümedim.

Bugün güneşli Allah'tan. Şu tayinler bi açılsıni tropik iklimli bir memleket isteyeceğim kendime.

Ayyyyyy güneş,kum, deniz:KK31:

Benim rüyalarım hep polisiye, cinayet falan. Bir keresinde bi arkadaşımı öldürmüşüm, çöp poşetine koymuşum. Masanın altında. İçinden kan falan damlıyor.

Bir keresinde Hülya Avşar'ın bedenine çelikten uzaylı varlıklar girmiş. Robocop gibi falan olmuş.

Bir keresinde Survavior'a katılmışım, ordaki eleman bana aşık olmuş(Kocam duymasın)

Bizde düne kadar yağmur vardı, hatta sırılsıklam oldum. Ev soğuk, iki kat çorap giyiyorum. Kışın bile böyle üşümedim.

Bugün güneşli Allah'tan. Şu tayinler bi açılsıni tropik iklimli bir memleket isteyeceğim kendime.

Ayyyyyy güneş,kum, deniz:KK31:
ya önceki hayatında seri katildin canım yada eşine söyle yorganı çekip durmasın toton açıkta kalıyor yavrumm kıyamam sana:KK1:

ya önceki hayatında seri katildin canım yada eşine söyle yorganı çekip durmasın toton açıkta kalıyor yavrumm kıyamam sana:KK1:

Ya ben hep böyleydim. Millet böyle anlamlı, güzel güzel rüyalar görür ben hep böyle. Hele dün geceki rüyamı hatırlamak istemiyorum, iğrençti.

İnsan rüyasında Bülent Kayabaş'ı görür mü yaa:KK14::KK14::KK14:

Ya ben hep böyleydim. Millet böyle anlamlı, güzel güzel rüyalar görür ben hep böyle. Hele dün geceki rüyamı hatırlamak istemiyorum, iğrençti.

İnsan rüyasında Bülent Kayabaş'ı görür mü yaa:KK14::KK14::KK14:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ay lavinn öldürdün beni :KK16::KK16:

X