Yaza Merhaba Çekilişi

Beni de eşim aradı, akrabalarım var benim de İstanbul'da. Birden elim ayağım dolandı birbirine.

Bizim iş yerinin önünden sürekli kamyon tor falan geçiyor. Dedim heralde ondan sallanıyorum. Sonradan anladım. Rabbim beterinden korusun..

ben gebzede bile hissettim

askerim geliboluda, ulaşamıyorum

annemler balıkesir/akçayda, onlarla konuştum, şükür bişey yokmuş...

Benim katilim TRUE muşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Birazdan hediyelerin resimlerini koyacağım çok teşekkür ederim trueeeeeeeee kesene bereket canım paketleri açtıkça bidaha bidaha vuruldummmmmm

Hiç çaktırmadın çok şaşırdımmmmmm

selamın aleykum arkadaslar ...hepınıze gecmıs olsun ben ızmırdeyım pek hıssetmedım bıde evı supuruyordum ama Annem baya salladı dedı neysekı bunada şukur .... Rabbım arada ben burdayım benı unutuyorsunuz dıyor bence :18:

Canım güle güle kullan cicilerini,

True kuzum çok zevklisin yinee kesene bereket

İyi günlerde kullan inşallah canım.
Bu arada sesin pek tatlıymış la..

Hadi ordan,normal hali daha tatlıdır bence.
Bu arada kargo firmasına tel açıp teşekkür edicim,çok endişeliydim paket haşat olur diye ama taş gibi gelmiş valla.

Adam evi bulamamış aradı ben tarif ettim anca öyle buldu ben bu kargoyu ilk defa duydum yahu :26:

Egeliler, Marmaralılar geçmiş olsun:26:

Allah beterinden saklasın.
selam kızlar tesekkür ederiz lavincim
okadar çok korktuk ki anlatamam sana benki top atsalar uyanmazdım resmen yatağım beşik gibi sallandı
uyandım hala sallanıyoruz ayagımda mını etek öylece attım kendimi sokağa
Allah beterinden korusun 6.2 az değil depremi hisseden herkese çok çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…