Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar selamm.Kötü birgun geçirdim bugun aklım çıkıyordu evde tektik deprem sırasında 5. kattayım insemmi yukarımı çıksam diye şoka girdim kaldım öyle evin için deli gibi döndüm durdum :KK53: Tövbe Yarabbi önce pcnin ekran sallandı yav dedim bizim kedi kabloyla oynuyor herhalde sonra az durdu koltuk sallandı koşa koşa içeri girdim kedi kızımı kucakladım napsam nereye gıtsem ay kapıyamı gırsem ay yukarımı derken deprem geçti :KK52:
bu depremden yara aldım kızım misha sagolsun belimi karnımı hep çizik yaptı korkudan kaçmaya çalışırken:KK52::KK52:

birde hayvanlar hisseder önceden huzursuzlanırlar benmi bildiğim bizimki horul horul uyuyordu :KK52:

Hisseden hissetmeyen herkese geçmiş olsun

İyi akşamlar hatunlarr.Nasılsınız.Deprem bölgesindeki arkadaşlara cok gecnis olsun.Rabbim beterlerinden korusun.Cok sükürki can kaybi olmadi

kızlar hediyelerimi ekledimm :KK16::KK16::KK16:

canım katilcigim kayacans a bi kere daha çok çoookkk teşekkür ediyorumm :KK69: :KK16:

İyi akşamlar hatunlarr.Nasılsınız.Deprem bölgesindeki arkadaşlara cok gecnis olsun.Rabbim beterlerinden korusun.Cok sükürki can kaybi olmadi
iyiyiz canım sen nasılsın:KK3::KK3: can kaybı olmuş sanırım yanlış duymadıysam bir kişi kalp krizi biriside atlamış öyle birşeyler duydum ama haber izlemedim bu akşam net bilmiyorum yinede
kızlar hediyelerimi ekledimm :KK16::KK16::KK16:

canım katilcigim kayacans a bi kere daha çok çoookkk teşekkür ediyorumm :KK69: :KK16:
İyi gunlerde kullan canım katilinin kesesine bereket her biri çok güzel :KK16:
iyi akşamlar kızlaaar :KK3::KK3:

hediyesine kavuşmayan kaldı mıı :KK51:
selam iyi akşamlar :KK3::KK3: Var sanırım hala hediyesini alamayanlar

çok saol canımm :KK16::KK16: jelibonlarımı yiyorum tam şimdi :KK56:

bu arada ben depremi hissetmedim sakarya da olmama ragmen ama hisseden arkadaşlarıma çok geçmiş olsun diyourum :26:

Son düzenleme:
iyiyiz canım sen nasılsın:KK3::KK3: can kaybı olmuş sanırım yanlış duymadıysam bir kişi kalp krizi biriside atlamış öyle birşeyler duydum ama haber izlemedim bu akşam net bilmiyorum yinede

selam iyi akşamlar :KK3::KK3: Var sanırım hala hediyesini alamayanlar
Cok sukur bende iyim canimmm

çok saol canımm :KK16::KK16: jelibonlarımı yiyorum tam şimdi :KK56:

bu arada ben depremi hissetmedim sakarya da olmama ragmen ama hisseden arkadaşlarıma çok geçmiş olsun diyourum :26:

afiyet bal şeker olsun :KK23: İyikid hissetmemişsin bizim katın yanlarda boş iyice sallandım valla unutayım şu olayı gece uyuyamıyorum sonra:KK31:

Selamlar herkese :) kandiliniz mübarek olsun kizlar :)) bütün gün kurstaydim sonra sevdigimle bulustum anca gelebildim eve girer girmez buraya geldim nasilsiniz:)

Günaydın kızlarrrrrr
Dün çok evde olamadım, akşam da ancak survavior izledim. Gelemedim.

Ama bakıyorum zaten kimseler gelmemiş.

Halbuki hala hediyelerini almamış olanlar var:KK14:

günaydın kızlar haftasonu temizlik yaptım börek yaptım eve vakit ayırdım bol bol:KK16: arada baktım kk'ya ama pek aktif değil burası artık ,
bugün hediyesine kavuşan çok olur yeni yeni hediyeler görürüz :KK76: kurbanım hala kim olduğumu bilmiyor bugün öğrenecek inşallah :KK1:

X