Yaza Merhaba Çekilişi

nasıl birbirinize mi çıktınız aaaaa şansa bak be :122::122::122::111:

Canım gözünaydın..

evet doğru sana hiç süprüz olmeyo

iyi düşündün canım çok güzel olur

bi dahaki organizasyonu ben yada true yapabilir

olabilir canım konuşuruzz

ayy canlarım benim nihayet açığa çıkmış birbirinize çıktığınız geçen gün çok fena pot kırmıştım sağolsun tuba hemen özel mesaj attı katili olduğumu bilmiyo diye...
yalnız kurbanlarınızı yazdığımda ikinizde bana benzer mesajları attınız çok sevindiğinizi belirten yirim sizi şekercikler

nasıl birbirinize mi çıktınız aaaaa şansa bak be :122::122::122::111:
evettttttt eylülcümmmm

Canım gözünaydın..
sağolasın canımmm

evet "aşkınızı birbirinize itiraf mı ettiniz " dedin naptı etti tuba beni vazgeçirdi ben değilim kendini kandır dedi
resmen mutluluktan ağladımm ve onun ilk mektubunu okudum zaten çok güzel bi tesadüftü bu nasıl kapten istediysek artık
tekrar teşekkürler canım benimmm

Fiiihuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Hadi gözün aydın

Canım benimmmm Senin bana çıktığını öğrendiğimdeki heyecanımı bi bilseenn sabah gözümü açtımm Zey'in mesajını gördüm ve şok Kendi kendime deli gibi gülüp durdum bütün gün Tesadüfün en enn güzeli hemde buuu Seni çok çokk kocaman seviyorum canım arkadaşımm hep hayatımda ol

Zeyy bende sana çok çok teşekkür etmek istiyorumm Siboşum da sana mesaj atmış evet bende dün mektubunda öğrendim

İyi ki katılmışım bu çekilişee

bu topikte muhabbete devam ederiz ramazana doğru da yeni topik açarız katılmak isteyenler katılır..
ama bu sefer başkası organize etsin katilim de bana süpriz olsun..
ben yardımcı olurum kim yapıcaksa...

ramazanda ben kendimden geçiyorum genelde, baya bi baygın oluyorum ama hediyenin gazına gezer dolaşırım belki biraz

kurbanımm çok düşündüm ben aslında seni değiştirmeyi, sana surpriz olsun heyecan olsun diye ama sen istemeyince, burcuyla bile konuştuk hatta, değiştirmiş numarası yapayım bari diye karar verdik en son yoksa sana baya büyük supriz gelecekti de hamilesin diye kıyamadım

benım hedayelerden ses seda yok hala gelsin artık uleyn :113::84::84::84::86:

Fiiihuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Hadi gözün aydın

teşekkürrlerr lavinimmmm

bende seni çooookkk seviyorummm olcammm tabisi senin olduğun gibiiii bebeğimmmm
hepsi birbiirndenn güzell not yazmayı ben niye akıl edemedimmmm yaa :44: onlarr dahaa bi musmutlu ettii beniii

benim hediyelerim de yolda ama ya yarın akşama kadar bulundugum şehre gelmezse, ben ankaraya gidersem naparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…