Yaza Merhaba Çekilişi

günaydın kızlar hayırlı cumalar:KK3:

dün katilimle konuştum hediyelerimi haftaya yolluyacakmış evlilik hazırlıkları sürüyormuş gelinlik nişanlık falan almışlar bu hafta bir kaç eskiği varmış bana alacağı hediyeler içinde ondan sonra kargo mu verecekmiş:KK16:

Günaydın kızlar,

Yektacım güle güle kullan hediyelerini, Lavin kesene bereket kuzum, çok zevkli seçimler yapmışsın :KK16:

Bende dün akşam kargoya verdim hediyelerimi umarım bugün ulaşır kurbanımaa :KK31:

enemmm ben 5 dk engeli olmadan habire mesaj atabiliyommm kk pro olmanın avantajı mı bu acabaaa:KK52:
anam bilsem çekilişten önce olurdum pro 5dk geçsinde mesaj atıyım diye millete kurbanını diye sabaha kadar uyumadım :KK1:
başka ne avantajları var biliyomusunuz???

herkese günaydın kargom kurbanıma doğru yola çıktı çok özendim ya başkasına hediye alırken sürpriz yaparken bana alınmasından daha mutlu oluyorum
ah şu paranın gözü kör olsun daha çok şey alacaktım kurbanıma aklım kaldı bikaç şeyde:KK4:

Zeycim bir şey düşündüm.
Biliyorsun bazı arkadaşlarımız çok topicte aktif olmadı. Acaba onlar gönderim tarihini falan unutmuş olaiblir mi?

Mesela benim katilim???

enemmm ben 5 dk engeli olmadan habire mesaj atabiliyommm kk pro olmanın avantajı mı bu acabaaa:KK52:
anam bilsem çekilişten önce olurdum pro 5dk geçsinde mesaj atıyım diye millete kurbanını diye sabaha kadar uyumadım :KK1:
başka ne avantajları var biliyomusunuz???

hayalet modunda gezebiliyorsun cnm benim gibi:KK9:imza yazabiliyorsun 2 mesaj arasında 30 saniye engeli var bende sende o da mı yok:26:

herkese günaydın kargom kurbanıma doğru yola çıktı çok özendim ya başkasına hediye alırken sürpriz yaparken bana alınmasından daha mutlu oluyorum
ah şu paranın gözü kör olsun daha çok şey alacaktım kurbanıma aklım kaldı bikaç şeyde:KK4:

aynen cnm kurbanıma daha neler neler alacaktım ama maalesef bu ay maddiyatım pek iyi değildi ama çok beğenmiş hediyelerimi saolsun dün whatsapptan yazıştık:KK16:

hayalet modunda gezebiliyorsun cnm benim gibi:KK9:imza yazabiliyorsun 2 mesaj arasında 30 saniye engeli var bende sende o da mı yok:26:

aynen cnm kurbanıma daha neler neler alacaktım ama maalesef bu ay maddiyatım pek iyi değildi ama çok beğenmiş hediyelerimi saolsun dün whatsapptan yazıştık:KK16:

evet hayalet modunu keşfettim :KK53:
30 sn engeli var canım :KK1:

bende elimden geldiği kadar alabildim canım herkes aynı durumda merak etme mühim olan muhabbet :KK16:

Ama gülmeyinnnn:KK14::KK14::KK14:
temem ağlama :KK19::KK19:
evet hayalet modunu keşfettim :KK53:
30 sn engeli var canım :KK1:

bende elimden geldiği kadar alabildim canım herkes aynı durumda merak etme mühim olan muhabbet :KK16:

zeyyy benımki evli hamile topikte 3 hamile varmış sen olmadığına göre diğer 2 kişiden de şüphelenmiyorum nasıl iş buuu :26::26::26::KK1:

X