Yaza Merhaba Çekilişi

benım kurbanımın hedıyelerıde gelmıs komsuya bırakmıslar eve gıttıgı zaman bakıcakmışş :KK16::KK16:

hoşgeldin :)) iiz bi <sne nasılsın

hoşbulduk katil şüphelilerimden biri :KK1::KK1:

iyiyim valla canım, tembellik günüm bugun daha projenin dosyasını açmadım bile :KK30: sen nasılsın :KK31:

eheheheh benim hediyelerim de geldiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
katilciğim sözümü dinlemiş ve değiştirmemiş boşu boşuna arandım katilim kim diye :KK1:
cesmi_naz'a çok teşkür ediyorum...
işyerinde olduğumdan akşam açabilicem ama meraktan çatlamak üzereyim :KK52:

doğru söyle inandın mı hiç değiştirdigime :KK53:

istersen sayabilirim içindekileri zeynepcimm :KK33:

günaydın kızlar. hayırlı sabahlar.
ben rahatsızım çıkıcam işten şimdi. rapor alırsam yarında yokum.ptesi ancak gelirim.
hediyelerim gelirse ancak ozaman bakabilirim.
katilime duyurulur

kızzz ne oldu sanaaaa :KK53::KK53: naptılar benim berfomaaaaaa :84:

sayma sayma süprüz olsun :109:
ya düşündüm valla bir ara :KK17:

aa ben kandıramadım sanıyordum kandırmayı becerebilmişim demek kii :KK52::KK52::KK52:

tamam tamam saymayımm :KK34: ama inşallah içindeki kırılacak şeyler kırılmamıştır, kırılırsa üzülürüm valla :KK14: bide kuzum paketlerin birazını açtılar kargoya veriken, ankara adapazarı arası biraz gezdi de tabi, o yuzden yıpranmış olan paket varsa özür dilerim şimdiden :KK17::KK17:

aa ben kandıramadım sanıyordum kandırmayı becerebilmişim demek kii :KK52::KK52::KK52:

tamam tamam saymayımm :KK34: ama inşallah içindeki kırılacak şeyler kırılmamıştır, kırılırsa üzülürüm valla :KK14: bide kuzum paketlerin birazını açtılar kargoya veriken, ankara adapazarı arası biraz gezdi de tabi, o yuzden yıpranmış olan paket varsa özür dilerim şimdiden :KK17::KK17:

önemli değil canım ya elime geçmesi bile beni mutlu etti..
diğer çekilişte biliyosun en son ben almıştım 11 martta :KK43:

hoşbulduk katil şüphelilerimden biri :KK1::KK1:

iyiyim valla canım, tembellik günüm bugun daha projenin dosyasını açmadım bile :KK30: sen nasılsın :KK31:

doğru söyle inandın mı hiç değiştirdigime :KK53:

istersen sayabilirim içindekileri zeynepcimm :KK33:

kızzz ne oldu sanaaaa :KK53::KK53: naptılar benim berfomaaaaaa :84:

aferin sana çalışma sne yat dinlen :))
sonra patronus kızsın senaaaaa

önemli değil canım ya elime geçmesi bile beni mutlu etti..
diğer çekilişte biliyosun en son ben almıştım 11 martta :KK43:

bende ilk gün yollayamadım ama en azından o kadar beklemedin :KK1: umarım hepsini begenirsin zeynepcimm :KK16:

aferin sana çalışma sne yat dinlen :))
sonra patronus kızsın senaaaaa

patronum kızmıyor allahtan seviyor beni :KK33: gerçi bakma sen bana birazdan içime sinmez çalışmaya başlarım kesin :KK1: gerçi çok da uykum var yaa, uyusam biraz olmaz mııı :KK37:

bende ilk gün yollayamadım ama en azından o kadar beklemedin :KK1: umarım hepsini begenirsin zeynepcimm :KK16:

patronum kızmıyor allahtan seviyor beni :KK33: gerçi bakma sen bana birazdan içime sinmez çalışmaya başlarım kesin :KK1: gerçi çok da uykum var yaa, uyusam biraz olmaz mııı :KK37:

uyu yahu ..sonrasında sen halledersin inşallah :KK70:

beğenirim canım ne demek düşünmen ve burada ettiğimiz muhabbetler yeter yaa:KK16:

uyu yahu ..sonrasında sen halledersin inşallah :KK70:

dimi yaa bence de seni kırmayım ben uyuyayımm :KK9: gerçi biraz daha takılayım öyle uyurum acelem yok :KK37:

off ikizler burcu olmak ne kadar zor yaaa :KK53:

beğenirim canım ne demek düşünmen ve burada ettiğimiz muhabbetler yeter yaa:KK16:

bu sefer çok muhabbet edemedim gerçi git gellerim yüzünden ama sen beni zaten tanıyorsun :KK16:

Azcık kaldııııı çok heycanlıyım bendeeee:KK52:

katilimm, ben de merakle bekliyorum senin katilinii :KK76::KK76:

ben yarın bu saatlerde kavuşmuş olacağım hediyeciklerimeee :KK16::KK16:

kurbanım, pafirem'in de kargosunu yolladım bugün, yarın elinde olacakmışş :KK31:

ısrarlarına daha fazla dayanamayıp, kargoyu gönderince deşifre ettim kendimi artık :KK37:

X