Yaza Merhaba Çekilişi

yoğunluktan gelemedim bugün yine :KK14:
hediyelerimi de c.tesi yollayabilcem cidden hiç zamanım yok.. kurbanım inşallah kızmaz bana
pazar da yola çıkıyorum bakalım o zamana kadar benimkiler gelcek mi :KK52:

katilim bana ulaştııııııııııı sonundaaaa :)))) pek yakında hediyelerim de gelecek :KK16:

Benim katilciğimde hediyelerini kargoya vermiiiss :))

kızlar ben geldimm :KK3:

hediysine kavuşan arkadaşlarım güle güle kullansınlar inşallah :KK16: bende bugun yolladım hediyeleri, yarın da benm katilim yollayacakmış sanırım :KK1:

ee keyifler nasıl baaklım :KK51:

hediysine kavuşan arkadaşlarım güle güle kullansınlar inşallah :KK16: bende bugun yolladım hediyeleri, yarın da benm katilim yollayacakmış sanırım :KK1:

ben yarın yollayacağımmm :KK16:

benim canım katilim bugün yolladı ama cuma gelecekmiş banaa :KK16:

ben yarın yollayacağımmm :KK16:

benim canım katilim bugün yolladı ama cuma gelecekmiş banaa :KK16:

bende bugun yolladım, ankaradan yolladıgım için sanırım yarın ulaşır eline :KK31: benim katilim de yarın yollayacakmış, inşallah cuma günü ulaşır, haftasonuna kalırsa bi sonraki haftaya sarkar diye korkuyorum :26:

Kizlar gunaydin herkese :KK66:

Dün kardesimin okuma bayrami vardı onun telasina düştük giremedim bi daha. Bugünde finalim var okula gecicem birazdan öğleden sonra anca gelebilirim buraya. Bugün eve gelince kargomu vericem insallah olmadi yarin verebilirim anca. Kurbanim kusura bakma lütfen :KK43:

günaydınlar herkeseeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

Dün kardesimin okuma bayrami vardı onun telasina düştük giremedim bi daha. Bugünde finalim var okula gecicem birazdan öğleden sonra anca gelebilirim buraya. Bugün eve gelince kargomu vericem insallah olmadi yarin verebilirim anca. Kurbanim kusura bakma lütfen :KK43:

Kız senin o kadar küçük kardeşin mi var? Oyy yerim çok seviliyordur şimdi.

verdin mi hediyelerimiiii :KK52:

günaydınlar herkeseeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

günaydınnnn milleett :80::80::80::80:

günaydın kızlaaaaaaarrrrrr:KK16:

ohh afiyet olsun bende söyliyim bi tane en açığındannn :nazar:

abdest suyu muu :KK30::KK1::KK1:

X