Yaza Merhaba Çekilişi

ohooooo bu hep böyle başa döner haberin olaaa...
sen ne cevap verdin??

işte haftaya final haftası sınav zamanı çok stresli oluyor dedi ki şu sınavlarım geçene kadar bana destek ol çok stresliyim okulum uzarsa geçemezsem diye çok stres yapıp deliriyorum falan :KK31::KK31: ben bişey demedim artık o kadar kolay değil yine bi özürle herşey düzelicek snaıyosun ama affedemem dedım :KK14::KK14:

işte haftaya final haftası sınav zamanı çok stresli oluyor dedi ki şu sınavlarım geçene kadar bana destek ol çok stresliyim okulum uzarsa geçemezsem diye çok stres yapıp deliriyorum falan :KK31::KK31: ben bişey demedim artık o kadar kolay değil yine bi özürle herşey düzelicek snaıyosun ama affedemem dedım :KK14::KK14:

yine alttan almışsın bence..
finalleri varda onları düşünüceğine neden yurtdışına gitmeleri düşünüyo ozaman:KK19:
kızım bence eğer barışıcaksan da burnunu sürt öyle iki özürle olmaz..
o aileme anlatırım tehditlerini yalan yanlış kafasından senaryo yazmalarını burnundan getir...

yine alttan almışsın bence..
finalleri varda onları düşünüceğine neden yurtdışına gitmeleri düşünüyo ozaman:KK19:
kızım bence eğer barışıcaksan da burnunu sürt öyle iki özürle olmaz..
o aileme anlatırım tehditlerini yalan yanlış kafasından senaryo yazmalarını burnundan getir...

sana bişey söylemeye korkar oldum artık kızıyosun herşeye diyo :KK50::KK50:

dengesiz işte barışmak falan istemiyorum şu dediği finalleri bir bitsin de görücek :KK31::KK31:

sana bişey söylemeye korkar oldum artık kızıyosun herşeye diyo :KK50::KK50:

dengesiz işte barışmak falan istemiyorum şu dediği finalleri bir bitsin de görücek :KK31::KK31:

hayırlısı olsun canım bencede bekle sonra senin yüzünden derslerimden kaldım falan demesin...

günaydın hatunlar nasılsınız bakalım hediyerim kurbancıgıma ulaşmış hediye topiginede koymuş çok duygulandım ya übegenmesinede çoook sevindim :)

evet :KK14::KK14: yine benım düşündüklerim oldu işte sensiz yapamam lar seni kaybetmek istemiyorumlar kendimi affettiricemler sinirden söyledim onları demeler falan :KK50::KK50:

hayırdır tatlımmm :26::26:

günaydın hatunlar nasılsınız bakalım hediyerim kurbancıgıma ulaşmış hediye topiginede koymuş çok duygulandım ya übegenmesinede çoook sevindim :)

günaydınn :KK3::KK3:

ne güzel hediyeler almışsın sen öyleee :KK16::KK16:

günaydın canım eline emeğine sağlık kesene bereket çok güzeller hepsi bende çok beğendim :KK16:

oh ne güzel :)) beğenmişse olay bitmiştir...zaten gönülden kopanlar bu hediyeler :))
ay ben de meraktayımmmm :))

:KK9::KK9:

iyiyim canım sen nasılsın :nazar: dün verdim kargoya bugün yarın ulaşır kurbanıma :KK12::KK12:

oh ne hoş ben de bugün vericem :)) bakalım beğenecek mşi kurbanım..
ve benim katiilim naptı ki :KK15:

oh ne güzel :)) beğenmişse olay bitmiştir...zaten gönülden kopanlar bu hediyeler :))
ay ben de meraktayımmmm :))

oh ne hoş ben de bugün vericem :)) bakalım beğenecek mşi kurbanım..
ve benim katiilim naptı ki :KK15:

benim katilimde benim hedıyelerımi vermiş kargoya merakla bekliyorum :KK15::KK15:

X