Yaza Merhaba Çekilişi

ohooo neler oldu neler hediyeleri gelenler bilem var

hediye topiğimiz;
http://www.kadinlarkulubu.com/showth...4#post35385304
zeynepp açamadım ben hediye topiğini ana sayfaya yönlendiriyor
hosgeldın bacı :) kımsecıkler yok kı kaynatalım :) bende katılımı arıyom tarıyom bulamıyorum herkes almaya basladı benımkıler nerde acaba . sen buldunmu katılını
hg hilalcim ben geldiğimde genelde kimsecikler olmuyo şansımıza

kızlar selamm ne guzel gıdıyor burası bakamıyorum ben akşam tek tek okucam bu arada benım hedıyelerım geldi ama hala açamadım :KK14: Akşam açıcam inş heycandan ölücem sevgılı cici katilim pafiremm :KK16::KK16: paket harika gözukuyor eline saglık kuzum şimdiden. Kurbanımda eline bugun yada yarın ulaşıcak kargosuu

kızlar selamm ne guzel gıdıyor burası bakamıyorum ben akşam tek tek okucam bu arada benım hedıyelerım geldi ama hala açamadım :KK14: Akşam açıcam inş heycandan ölücem sevgılı cici katilim pafiremm :KK16::KK16: paket harika gözukuyor eline saglık kuzum şimdiden. Kurbanımda eline bugun yada yarın ulaşıcak kargosuu

canımmm hayırlı olsun hediye topiğine eklemeyi unutma resimleriii

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=721111

zeynepp açamadım ben hediye topiğini ana sayfaya yönlendiriyor

hg hilalcim ben geldiğimde genelde kimsecikler olmuyo şansımıza

sende hoşgeldin günessel .... bende cıkıyorum zaten .katılımdende haber yok ıkı gundur ne arıyor ne soruyor ne şu gün yollıcam dıyor pöffff moralim coook bozuk mutlu bır haber almaya ıhtıyacım var
olurda benı burdan dınlıyor ızlıyor yazdıklarımı görüyorsa cama bır taş atsın :KK52::KK52::KK9::KK9:

Kızzzlaaar giremiyorum yogunluktaaan napıyosunuuzzz... Yurtiçinden mesaj geldii kimm buu Gamze uyaaarrrr...:KK8::KK8:

benim katilimdende ses seda yok kaç gündür.Bir görünüyor bir kayboluyorrrrr:KK5:

Ohhhh hadi gözün aydın, darısı başımıza.:KK31:

X