Yaza Merhaba Çekilişi

hediyelerimi paketledim:KK16:gün içinde kargoya vereceğim hayırlısı bakalım:KK9:benim katilim neler yaptı acep hediyelerimi istiyorum ben:KK17::KK17:

benim hedayelerim bugün kargoya verilicekmiş sevgili katilim ceylinim öyle söyledi:KK52::KK52::KK52::KK52:

sabırsızlıkla bekliyorummm gelsin hedayelerimmm :KK16::KK16::KK16:

Hediyelerim geldiiiiiii :) zeynep'im topigi aciver kahvaltidan sonra yukleyeyim hediyelerimi :)

Kuzum güle güle kullan hediyelerini :KK16:

sen hangi bölüme gidincee bakıyolar o hastalıkta bende alerjik sinüzit var ama ben özele gitiim daha çokk

hediiyeeeeleeriiimmmm gellddiiiiii yupppiiiiiiii:KK52::KK52:

Canım ben geçen sene haberim olmadan enfeksiyona gitmiştim orda söylemişti doktor ama normalda kbb bölümü bakıyor sanırım :KK31:

Bu arada sende güle güle kullan hediyeleriniii :KK16:

Darısı başımızaaa :KK53:

Kuzum güle güle kullan hediyelerini :KK16:

Canım ben geçen sene haberim olmadan enfeksiyona gitmiştim orda söylemişti doktor ama normalda kbb bölümü bakıyor sanırım :KK31:

Bu arada sende güle güle kullan hediyeleriniii :KK16:

Darısı başımızaaa :KK53:

anam daha hediye topiği açılmadı mı

benim hedayelerim bugün kargoya verilicekmiş sevgili katilim ceylinim öyle söyledi:KK52::KK52::KK52::KK52:

sabırsızlıkla bekliyorummm gelsin hedayelerimmm :KK16::KK16::KK16:

darısı başımıza foto istiyoruz fotoooo:KK9::KK9:
kırmıyım sizii atimm fotoo canım inşallahhh sizinkilerde hemencecik gelirr buraya atimm resmimi bendee

Ojelerime bakiiiiin :) maviler fethetti beni ya :)

Eklentiler

• $1400665502729.jpg
    $1400665502729.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 36
kızlar annem kargoyu verdi ama annem verdiği için kargo onun adına gitmiş olacak kurbanıma benim adım olmayacak belirteyim :KK14::KK14:

Ayyyyyyyyyyyyy çok heyecanlı:KK52::KK52::KK52:

Katilin kimmişşşşşşşş

hediiyeeeeleeriiimmmm gellddiiiiii yupppiiiiiiii:KK52::KK52:

Falkon katilim :) konustuk simdi yazisiyoruz watsuptan. Sirin sirin hediyelerim oldu yuppiiiiii :)

Wuuuuuwwwww ne çabuk gitti hediyeleeerr evet kızlaaar resim istiyoruzzz güle güle kullanın cicilerinizi:KK16: Ayy heycanlandım ben şimddiiiii benim ne katilimden ses seda var ne hediyelerden :KK9:

Hediyeler gönderilmek üzere yola çıkıyorr ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400666752073.jpg
    $1400666752073.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 28
X