Yaza Merhaba Çekilişi

günaydın kızlar:KK3:
bende bugün kargomu vereceğim inş:KK16:umarım kurbanım hediyelerini beğenir çok fazla muhabbetim olmasa da ben çok sevdim kurbanımı:KK16:

Günaydın kızlar bende bu sabah gamzelinin kolisini kargoya vermiş bulunmaktayımmm:KK16:
Yurtiçi kargo ile gönderdim ben
İnşaAllah içindekiler kırılmadan kendisine ulaşır.Kolinin içine bakma dahi bakmadılarr :KK52:
büyük siyah posete koymuştum zaten. Poşetin üzerinden direk bantladılar.Kırılacak bişey varmı die sordu bende var dedim.
Artık kırılırlarsada yapcak bişi yok kurbancığımmm.İnşaAllah hediyelerini beğenirsinnnnn:KK16:

Son düzenleme:
günaydın canım ben sneı hiç görmedim sanırım :KK53::KK53:

benım kutum çok güzel çiçekli felan o yuzden ben kaplamadım ama annem kargocuya verirken açılmaısn felan diye kaplıycak bantlıycak :KK9::KK9:

Canım benimkininde kapağı açılıyordu ama annenin tekrar bantlamasına grek yok büyük poşete koysanız yeter çünkü kargo zaten kendisi bantlıyorr

Canım benimkininde kapağı açılıyordu ama annenin tekrar bantlamasına grek yok büyük poşete koysanız yeter çünkü kargo zaten kendisi bantlıyorr

bilmem ki evet öyle de olabilr ama kargonun kendi poşeyleri de olucak ya ne biliyim :26::26:

Günaydınlarrrr,

Hastalıktan ölmek üzereyim resmen Allahım bu nasıl bir griptir ya :2::2:

Kurbancığım hediyelerini de yarın kargoya vereceğim inşallah :KK16:

Ne güzel olmuş cnm benimm.Çok becerikli kurbanım var daha öncede demiştim zatennn :KK9:

teşekkür ederim sevgili katilciğimmmm :KK16::KK16::KK16:

Günaydın kızlar bende bu sabah gamzelinin kolisini kargoya vermiş bulunmaktayımmm:KK16:
Yurtiçi kargo ile gönderdim ben
İnşaAllah içindekiler kırılmadan kendisine ulaşır.Kolinin içine bakma dahi bakmadılarr :KK52:
büyük siyah posete koymuştum zaten. Poşetin üzerinden direk bantladılar.Kırılacak bişey varmı die sordu bende var dedim.
Artık kırılırlarsada yapcak bişi yok kurbancığımmm.İnşaAllah hediyelerini beğenirsinnnnn:KK16:

sağsalim gelecekler bana hiiiç merak etmeee :KK76::KK76:

Günaydınlarrrr,

Çok çok geçmiş olsun.
İyileşmek için istirahat şart. Çalışıyorsan da aşırı yorma kendini canım.

Günaydınlarrrr,

geçmiş olsun canım bol meyve iyi geliyor gerçekten, bal zencefil zerdeçal karışımını da tavsiye ederim:KK34:

sevgili katilim kargomu gönderdiysen bana mesaj at ne zaman kargo geleceğini bileyim:KK16:

X