Yaza Merhaba Çekilişi

Benim paketlemediğim yarısı var daha.
Bugün eve geçiyorum artık bende tamamlar Allah'ın izniyle Cuma günü kargolarım..

Günaydınlarrr:KK16:

Yarın kurbanımın elinde olacak kargosuuuuuuuuuuuuu:KK16:

Ayyy kutumun şeklini çok bozdular kargo şirketinde, ama önemli olan içi demi:26:

İnşallah beğenir aldığım cicileri:KK31:

günaydınnnn :KK16::KK16::KK16:

bugün kargom yola çıkıyorrrr :82::82::82::82::78:

günaydın kızlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr bende bugün kargomu vermeyi düşünüyorum öğle arasındaaa :KK16:

yarın yada cuma günü kurbanlarımızın elind e olur o vakit :KK12::KK12:

herkesee kocaamnnnn günaydınnnnn:KK52::KK52:

Çok çok geçmiş olsun.
İyileşmek için istirahat şart. Çalışıyorsan da aşırı yorma kendini canım.

geçmiş olsun canım bol meyve iyi geliyor gerçekten, bal zencefil zerdeçal karışımını da tavsiye ederim:KK34:

sevgili katilim kargomu gönderdiysen bana mesaj at ne zaman kargo geleceğini bileyim:KK16:

Geçmiş olsun cnm Allah şifa versin sanaaaa:KK16:

Günaydın hanımlar:KK42:
Amante kuzum geçmiş olsun.:KK54:

Canlarımm çok sağolun :KK16:

Birde bende alerjik nezle var o yüzden sanırım öğlene kadar çok kötü oluyorum, şuan dabaha göre çok iyiyim mesela hiç birşeyim kalmadı :KK53:

Ama eğer katilim bana ulaşırsa kesinlikle iyileşirim :KK52::KK52:

Birde bende alerjik nezle var o yüzden sanırım öğlene kadar çok kötü oluyorum, şuan dabaha göre çok iyiyim mesela hiç birşeyim kalmadı :KK53:

alerjik nezlen varsa canım bence doktora gitt normall gripten daha agır geçittiriyo o hastalık maglesejj çokk geçmişş olsunnn canımm

Eşimde de bende de var o alerjik nezle maalesef.:KK50:
Bir haftadır göz,burun,hapşırma derken yıkılıyoruz resmen.

geçmiş olsun cnm bende de güneş alerjisi var kışın bile güneş görsem hapşurmaya başlarım:KK31:

An itibari ile Hediyelerim kargo şubesınde bulunmaktadır kızlaarr :))))))))))) Kurbanıma sevgıler gule gule kullansın sımdıden ınsaALLAH begenır hepsını özene bözene sectım :KK52::KK52::KK52::KK52:
günaydınlar hepınıze buarada ...
acaba benım hedıyeler ne zaman gelır :KK53::KK53::KK53:

Günaydın hanımlar nasilsiniz:)

Amante cok geçmiş olsun canim iyiles hemen hediyelerin gelecek yakinda :KK66:

Eee topik acildi mi hediyelerine kavusan var mi?

günaydınlarrrrrrrr :KK16:
tubikimmmm geçmiş olsunn çokkk :KK16:
eeeveett hediyelerine kavuşan varmııı:KK52:

alerjik nezlen varsa canım bence doktora gitt normall gripten daha agır geçittiriyo o hastalık maglesejj çokk geçmişş olsunnn canımm

Biran önce gitsem iyi olacak canım haklısın :KK31:
Eşimde de bende de var o alerjik nezle maalesef.:KK50:
Bir haftadır göz,burun,hapşırma derken yıkılıyoruz resmen.

True'm size de çok geçmiş olsun kuzum :KK16:
geçmiş olsun cnm bende de güneş alerjisi var kışın bile güneş görsem hapşurmaya başlarım:KK31:

Sağol canım benimm, bende öyle güneşi görünce içimden canavar çıkıyo sanki :KK53:

Günaydın hanımlar nasilsiniz:)

Amante cok geçmiş olsun canim iyiles hemen hediyelerin gelecek yakinda :KK66:

Eee topik acildi mi hediyelerine kavusan var mi?

Nee yoksa sen misin katilim Burcumm :KK52::KK52:
günaydınlarrrrrrrr :KK16:
tubikimmmm geçmiş olsunn çokkk :KK16:
eeeveett hediyelerine kavuşan varmııı:KK52:

Miniimm çok sağoll :KK16:

Bende çok merak ediyorum ya var mı hediyelerine kavuşan, bugün muhtemelen birkaç kişi kavuşacak hediyelerinee :KK31:

Biran önce gitsem iyi olacak canım haklısın :KK31:

True'm size de çok geçmiş olsun kuzum :KK16:

Sağol canım benimm, bende öyle güneşi görünce içimden canavar çıkıyo sanki :KK53:

Nee yoksa sen misin katilim Burcumm :KK52::KK52:

Miniimm çok sağoll :KK16:

Bende çok merak ediyorum ya var mı hediyelerine kavuşan, bugün muhtemelen birkaç kişi kavuşacak hediyelerinee :KK31:
bu hastalıkk öldürmez sürüdürür ben öyle diorummm :KK1:

Slm kıslar yenı katıldım aranıza ama muhabbetı pek anlayamadım bırbırınızse hedıyemı alıosunuz nasıl oluo anladım bnıde katarmısaınz aranısa

Slm kıslar yenı katıldım aranıza ama muhabbetı pek anlayamadım bırbırınızse hedıyemı alıosunuz nasıl oluo anladım bnıde katarmısaınz aranısa

canımm bu çekilişimiz bitii çekiliş yapıyoruz kim kime çıkarsaaa ona hediye alıyoo şimdii hediyelerimizi aldık bi daha yapılcak büyük ihtimall takip edersen ona katılabilsin canımmmmm

canım bu topiği mayısın başında açtık isteyenler katıldı..sonra çekiliş yaptık birbirimize hediye alıcaz..
ama kimse kendisine kimin hediye alıcağını bilmiyo onu bulmaya çalışıyo verdiği ipuçlarından...
bugünlerde de hediyelerimizi yollamaya başladık..
bir dahaki sefere katılırsın sende istersen :KK16:

canım bu topiği mayısın başında açtık isteyenler katıldı..sonra çekiliş yaptık birbirimize hediye alıcaz..
Ama kimse kendisine kimin hediye alıcağını bilmiyo onu bulmaya çalışıyo verdiği ipuçlarından...
Bugünlerde de hediyelerimizi yollamaya başladık..
Bir dahaki sefere katılırsın sende istersen :KK16:

hmm anladım haber verıısenız sevınırım bnde katılmak ısterım cnm

X