Yaza Merhaba Çekilişi

Benim paketlemediğim yarısı var daha.
Bugün eve geçiyorum artık bende tamamlar Allah'ın izniyle Cuma günü kargolarım..

Günaydınlarrr

Yarın kurbanımın elinde olacak kargosuuuuuuuuuuuuu

Ayyy kutumun şeklini çok bozdular kargo şirketinde, ama önemli olan içi demi:26:

İnşallah beğenir aldığım cicileri

günaydınnnn

bugün kargom yola çıkıyorrrr :82::82::82::82::78:

günaydın kızlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr bende bugün kargomu vermeyi düşünüyorum öğle arasındaaa

yarın yada cuma günü kurbanlarımızın elind e olur o vakit

herkesee kocaamnnnn günaydınnnnn

Çok çok geçmiş olsun.
İyileşmek için istirahat şart. Çalışıyorsan da aşırı yorma kendini canım.

geçmiş olsun canım bol meyve iyi geliyor gerçekten, bal zencefil zerdeçal karışımını da tavsiye ederim

sevgili katilim kargomu gönderdiysen bana mesaj at ne zaman kargo geleceğini bileyim

Geçmiş olsun cnm Allah şifa versin sanaaaa

Günaydın hanımlar
Amante kuzum geçmiş olsun.

Canlarımm çok sağolun

Birde bende alerjik nezle var o yüzden sanırım öğlene kadar çok kötü oluyorum, şuan dabaha göre çok iyiyim mesela hiç birşeyim kalmadı

Ama eğer katilim bana ulaşırsa kesinlikle iyileşirim

alerjik nezlen varsa canım bence doktora gitt normall gripten daha agır geçittiriyo o hastalık maglesejj çokk geçmişş olsunnn canımm

Eşimde de bende de var o alerjik nezle maalesef.
Bir haftadır göz,burun,hapşırma derken yıkılıyoruz resmen.

geçmiş olsun cnm bende de güneş alerjisi var kışın bile güneş görsem hapşurmaya başlarım

An itibari ile Hediyelerim kargo şubesınde bulunmaktadır kızlaarr :))))))))))) Kurbanıma sevgıler gule gule kullansın sımdıden ınsaALLAH begenır hepsını özene bözene sectım
günaydınlar hepınıze buarada ...
acaba benım hedıyeler ne zaman gelır

Günaydın hanımlar nasilsiniz:)

Amante cok geçmiş olsun canim iyiles hemen hediyelerin gelecek yakinda

Eee topik acildi mi hediyelerine kavusan var mi?

günaydınlarrrrrrrr
tubikimmmm geçmiş olsunn çokkk
eeeveett hediyelerine kavuşan varmııı

alerjik nezlen varsa canım bence doktora gitt normall gripten daha agır geçittiriyo o hastalık maglesejj çokk geçmişş olsunnn canımm

Biran önce gitsem iyi olacak canım haklısın
Eşimde de bende de var o alerjik nezle maalesef.
Bir haftadır göz,burun,hapşırma derken yıkılıyoruz resmen.

True'm size de çok geçmiş olsun kuzum
geçmiş olsun cnm bende de güneş alerjisi var kışın bile güneş görsem hapşurmaya başlarım

Sağol canım benimm, bende öyle güneşi görünce içimden canavar çıkıyo sanki

Günaydın hanımlar nasilsiniz:)

Amante cok geçmiş olsun canim iyiles hemen hediyelerin gelecek yakinda

Eee topik acildi mi hediyelerine kavusan var mi?

Nee yoksa sen misin katilim Burcumm
günaydınlarrrrrrrr
tubikimmmm geçmiş olsunn çokkk
eeeveett hediyelerine kavuşan varmııı

Miniimm çok sağoll

Bende çok merak ediyorum ya var mı hediyelerine kavuşan, bugün muhtemelen birkaç kişi kavuşacak hediyelerinee

bu hastalıkk öldürmez sürüdürür ben öyle diorummm

Slm kıslar yenı katıldım aranıza ama muhabbetı pek anlayamadım bırbırınızse hedıyemı alıosunuz nasıl oluo anladım bnıde katarmısaınz aranısa

Slm kıslar yenı katıldım aranıza ama muhabbetı pek anlayamadım bırbırınızse hedıyemı alıosunuz nasıl oluo anladım bnıde katarmısaınz aranısa

canımm bu çekilişimiz bitii çekiliş yapıyoruz kim kime çıkarsaaa ona hediye alıyoo şimdii hediyelerimizi aldık bi daha yapılcak büyük ihtimall takip edersen ona katılabilsin canımmmmm

canım bu topiği mayısın başında açtık isteyenler katıldı..sonra çekiliş yaptık birbirimize hediye alıcaz..
ama kimse kendisine kimin hediye alıcağını bilmiyo onu bulmaya çalışıyo verdiği ipuçlarından...
bugünlerde de hediyelerimizi yollamaya başladık..
bir dahaki sefere katılırsın sende istersen

hmm anladım haber verıısenız sevınırım bnde katılmak ısterım cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…