Yaza Merhaba Çekilişi

Deneyeyim ben de böylelikle bu tarifi. Teşekkür ederim.

Bahar havasını çok tavsiye etmiyorum canım, bizimkilerin bahar havası demek, iyice hareketlenip, kaynayıp ders işletmemek, aşk-meşk olaylarının cılkını çıkarmak falan oluyor.

Bende puan hesaplama için bi excel programı var, işimizi bayağı pratikleştirdi bugün.

Her parça ayrı ayrı kargolanmıyor, büyük bir koliyle paketleniyor. Tabi ezilmesinler diye de tercih edilmiş olabilir özellikle büyük olması.

Aslında kargo öyle çok değil, ben ptt kargo kullanıyorum ve kocaman bir koliyi 10 tlye göndermiştim. Oldukça hesaplı, ama diğer kargo şirketleriyle anlaşmanız falan yoksa oldukça tuzlu oluyor, haklısın.

ben de teoges diye bir site var oranın programı ile hesapladım hep , geniş çaplı hazırlamışlar sonuçları da test ettim elde hesapladıklarımla aynı çıkıyor güvenilir ve geçerli haklısın lavincim ya bizde de kavga çıkarmaya yer arıyorlar Allah kolaylık versin okuldaki her olay bizi buluyr bi şekilde

himm anladım.
işin içinde birilerini mutlu etmek varsa değer.
bende çok severim insanlara hediye almayı.
aynı şekilde insanların benim için hediye almasinida...
hediyenin buyugu kucugu olmaz
tıpkı bazı arkadaşların birbirlerine cikolata gönderdiği gibi

bazen eltime takilirim bana gelirken birşey al diye.
o da bana sakız getirirama çok hoşuma gider.

Kesinlikle, birine hediye almak da, bana birinin hediye etmesini de çok severim.

Düşünülerek alınması bana yeter, ki burdaki arkadaşlarımın da benim gibi olduğunu düşünüyorum.

Hayırlısı olsun canım tabi kimse yok daha bakalım ilk kim yapıcak bebiş :18:

Valla canım çoğunluğun bebek düşüncesi yok ama Elis'te bir düşünce vardı son zamanlarda. Hayırlısı

ammaaa çok konuşmuşsunuz ben yokken yaa ayıp ayıpppp

neyse ki çekiliş yapılmadıgı için henuz geçmişin tamammını okuyup iz sürmeme gerek yok ama yine de siz ben yokken çok konuşmayın

zeynepcigim, ben bilgilerimi yollamıştım sana ama gelmedi mi acaba canım :26: tekrardan yollayım hemen şimdi

tanıtım yazısını da yarın yazayım en iyisi yada diğer topikten alıp kopyalayım direk

Günaydın cekikis guzelleri )
Bugun tatil evimdeyim yegenimle oynuoruz))

Sizler Nasılsıniz neler yapıyorsunuz

Merhabalar

Ben de tatilim ama sabahtan beri evle uğraşıyorum.

Biraz bitsin işim az takılayım burda.

Merhabalar

Ben de tatilim ama sabahtan beri evle uğraşıyorum.

Biraz bitsin işim az takılayım burda.

Günaydın kızlar :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın canlar bende çalışanlar pardon şirkette oturanlardanımiş güç yok oyun oynuyoz pc de

Günaydın tatlımmm ay ben çalışıyorummm
izinli olanlara iyi tatiller artık

Günaydın cekikis guzelleri )
Bugun tatil evimdeyim yegenimle oynuoruz))

Sizler Nasılsıniz neler yapıyorsunuz

herkese kocamann günaydınnnnnn nasılsınızzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…